Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Chyťte SpongeBoba a jeho partu

Seznamte se se SpongeBobem a jeho přáteli z podmořského světa, města Zátiší Bikin. SpongeBob a jeho parta přicházejí na čerpací stanice OMV za úžasným dobrodružstvím, kterého se můžete zúčastnit i vy!

Pizza kolekce SpongeBob
Vychutnejte si společné chvíle s produkty z kolekce SpongeBob, které vám zpříjemní čas strávený s rodinou. Pokud milujete pizzu, najdete v kolekci vše, co potřebujete ke stolování. Užijte si společné chvíle s rodinou i přáteli!
 

Plyšové hračky SpongeBob
Seznamte se se SpongeBobem a jeho přáteli, těmi nejakčnějšími, upřímnými, veselými a optimistickými mořskými postavičkami! Kolekce obsahuje čtyři úžasné postavičky. Nasbírejte je všechny a sněte o úžasných podmořských dobrodružstvích se svými oblíbenými postavičkami ze Zátiší Bikin!

Zapojte se do akce tak, že na vybraných čerpacích stanicích provedete nákup, za který obdržíte příslušný počet samolepek, které nalepíte na hrací kartu. Po nasbírání 4, resp. 10 samolepek, můžete vyměnit vyplněnou kartu za vybraný produkt (s uvedeným doplatkem) do 18. 10. 2020 nebo do vyčerpání zásob. Účastníci, kteří z nabídky zakoupí produkt pizza talíř (za plnou cenu anebo se slevou s odpovídajícím doplatkem), obdrží navíc SpongeBob klíčenku zdarma (platí do vyčerpání zásob). 

Systém sbírání OMV samolepek:
pro vozy do 3,5t: 1 samolepka za každých 500 Kč
utracených na ČS (PHM, SHOP, GASTRO, CarWash)
(příklad: nákup PHM+SHOP celkově za 2.000 Kč = 4 samolepky)

pro vozy nad 3,5t: 1 samolepka za každých 2.000 Kč
utracených na ČS (PHM, SHOP, GASTRO, CarWash)
(příklad: nákup PHM+SHOP celkově za 8.000 Kč = 4 samolepky

Pravidla spotřebitelské akce - Chyťte houbu a jeho partu! (PDF, 293,7 KB)
Sběratelská karta ke stažení (PDF, 32,2 MB)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů