Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Vstříc opravdovému dobrodružství s produkty Discovery

Vybírejte ze špičkové kolekce

doporučované odborníky!

Exkluzivní řada stylových a designových produktů vyrobených z recyklovaných materiálů představuje tu nejlepší volbu na cestách za dobrodružstvím!
 

Na čerpací stanici proveďte nákup pohonných hmot / shop / gastro / nebo CarWash.
Za každých utracených 500 Kč (vozy do 3,5 t), resp. 2 000 Kč (vozy nad 3,5 t) získáte jednu samolepku*. Samolepky je potřeba vylepit do hrací karty, kterou získáte od obsluhy čerpací stanice OMV.
 

Spací pytel


Ve spacím pytli Discovery Adventures se na výletech dobře a pohodlně vyspíte, ať už budete kdekoli. Velikost 195 (+30 cm) × 80 × 50 cm.

       
 Trekový batoh (40 l)
Ideální batoh pro každého cestovatele! Lehký a prakticky řešený batoh s objemem 40 l s dvojitým přístupem do hlavní kapsy, bočními stahovacími pásky pro optimální rozložení zátěže, ergonomickými popruhy s nastavitelným pásem, úchyty pro sportovní vybavení a reflexními prvky zajišťujícími dobrou viditelnost. Velikost 30 × 50 × 21 cm.

 
Trekové holeLehké, hliníkové teleskopické trekové hole se skládají ze tří dílů a mají měkké pěnové ergonomické rukojeti s nastavitelnými popruhy. Součástí jsou také odnímatelné špičky do sněhu a bláta, se kterými vás žádný terén nepřekvapí. Velikost 64-135 cm, hmotnost obou holí 620 g.
 

Zavírací nůž


Nůž s hliníkovou rukojetí, čepelí z nerezové oceli, karabinou a řezákem skla bude skvělým pomocníkem v každé situaci. Velikost 12,1 × 3,6 × 1,4 cm (v uzavřeném stavu), cca 22 cm (otevřený nůž).

 

 

 

 

Multifunkční nůžMalý kompaktní a velice užitečný multifunkční pomocník na cesty s hliníkovou rukojetí, nerezovými čepelemi a 13 funkcemi. Velikost 9,4 × 2,7 × 1,9 cm.

 


 

Ledvinka

 


Ledvinka bezpečně schová všechny vaše věci a vy budete mít volné ruce. Extra velký nastavitelný pás zajišťuje pohodlí při nošení a širokou přední kapsu na zip snadno uzavřete.

 


 

          

Termoláhev 0,5 l Lehká a kompaktní láhev je skvělým doplňkem na cestách a výletech. Díky dvojitému vakuovému pouzdru z nerezové oceli udržuje nápoje teplé až po dobu 8 hodin, studené až 24 hodin. Objem 0,5 l.

 Skládací deštník

 

Inovativní deštník s automatickým systémem otevírání i zavírání a pohodlnou rukojetí z měkké pěny pro snadné nošení. Velikost: cca 28,5 cm (zavřený), průměr otevřeného deštníku 95 cm.

 

 

 

  


Batoh

 


Batoh se pohodlně nosí díky nastavitelným polstrovaným ramenním popruhům a ergonomickému zádovému systému, který zaručuje optimální ventilaci vzduchu. Reflexní prvky zajišťují dobrou viditelnost a bezpečnost. Součástí batohu je velká přihrádka, přední kapsa uzavíratelná na zip a víceúčelové pásky. Velikost 32 × 42,5 × 13 cm.


 

Chcete se zapojit do soutěže?

*při získání alespoň 1 samolepky za příslušnou částku utracenou na čerpací stanici (tj. 500 Kč, resp. 2.000 Kč) navíc 1 samolepka za nákup každého jednoho produktu značek Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley Tonic v PET láhvi v balení 0,5 l nebo 1 l, nebo produktu značky Redbull v baleních 250 ml, 355 ml, 473 ml, 2x 250 ml nebo 4 x 250 ml (příklad: vozy do 3,5 t - nákup PHM+SHOP za 500 Kč + 2 vybrané produkty = 3 samolepky, vozy nad 3,5 t - nákup PHM+SHOP celkově za 2 000 Kč + 2 vybrané produkty = 3 samolepky)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů