Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_MM 100plus banner

OMV MaxxMotion 100Plus

Maximální výkon pro váš motor

Prvním krokem při startu každé cesty je příprava. V našem případě je to především zajištění spolehlivosti motoru vašeho vozu na dlouhou trať.

OMV MaxxMotion 100Plus byl vyvinut tak, aby poskytoval vynikající ochranu a výkon. Díky splnění požadavků nejvyššího stupně (kategorie 6) Worldwide Fuel Charter (WWFC) můžete dojet kamkoli a ještě dál.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE ACTIVEFLOWTM

Působí jako ochranný štít motoru   

Částice technologie ACTIVEFLOWTM snižují tření a usazeniny v motoru, zejména v klíčových místech, kde je plynulost pohybu zásadní. Tímto způsobem dlouhodobě zlepšují účinnost motoru a zajišťují, že můžete z každé jízdy vytěžit maximum.

img_MM 100plus benefity

OMV MaxxMotion 100Plus zabraňuje tvorbě usazenin na důležitých částech motoru, jako jsou benzinové vstřikovače, a jeho jedinečná technologie ACTIVEFLOW™ odstraňuje také vzniklé usazeniny.
OMV MaxxMotion 100Plus zabraňuje tvorbě usazenin na důležitých částech motoru, jako jsou benzinové vstřikovače, a jeho jedinečná technologie ACTIVEFLOW™ odstraňuje také vzniklé usazeniny.

Ochrana motoru

Používání přípravku OMV MaxxMotion 100Plus zabraňuje tvorbě usazenin na důležitých částech motoru, jako jsou benzinové vstřikovače, a jeho jedinečná technologie ACTIVEFLOW™ také odstraňuje vzniklé usazeniny. Po celou dobu životnosti motoru zůstanou vstřikovače při trvalém používání paliva OMV MaxxMotion 100Plus téměř bez usazenin a životnost motoru se prodlouží.

Maximální výkon motoru
Maximální výkon motoru

Lepší výkon

Palivo MaxxMotion 100Plus obsahuje složky, které jsou vysoce odolné proti klepání, což má výhody zejména u vysoce výkonných motorů. Vysoké oktanové číslo následně umožňuje získat maximální výkon motoru.

Ochrana proti korozi
Ochrana proti korozi

Prodloužená životnost

Palivo OMV MaxxMotion 100Plus těží z jedinečné technologie ACTIVEFLOW™, která vytváří ochrannou vrstvu na kovových površích. Díky tomu poskytuje vynikající ochranu proti korozi v palivovém systému a motoru.

Menší tření a opotřebení
Menší tření a opotřebení

Maximální účinnost

OMV MaxxMotion 100Plus obsahuje aktivní sloučeniny snižující tření jako součást technologie ACTIVEFLOW™. Proto se snižuje tření na důležitých částech a navíc se minimalizuje opotřebení. Méně vnitřního tření znamená optimální ochranu proti opotřebení a maximální účinnost motoru.

img_MM 95 laboratoř
img_MM_QA_new

img_Podrobně testováno v laboratořích

Podrobně testováno v laboratořích

Jako dynamický lídr v oboru se společnost OMV snaží plnit nejvyšší standardy a vyvíjet nejmodernější produkty. Proto je provádění testování všech specifikací podle nejrůznějších norem důležitou součástí procesu vývoje produktů OMV MaxxMotion Performance Fuels, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita již ve fázi vývoje.

img_Testováno na zkušebních

Plně automatizované testování 

Při testování OMV spolupracuje s různými partnery napříč automobilovým průmyslem. Provoz automobilů v plně automatizovaných zkušebnách s nejmodernější měřicí technikou pomáhá získat ještě reálnější poznatky o výhodách, které poskytují paliva OMV MaxxMotion Performance Fuels.

Digitalizované sledování kvality 

img_OMV Čerpací stanice new

Digitalizované sledování kvality umožňuje udržovat vysokou úroveň jistoty při dodržování parametrů paliva definovaných při vývoji. Aby bylo zajištěno, že z cisteren směrem k čerpacím stanicím OMV vyjíždějí pouze produkty splňující nejvyšší standardy, provádí se přísná kontrola naší jedinečné technologie ACTIVEFLOW™. Společnost OMV sleduje kvalitu až do okamžiku, kdy se paliva MaxxMotion dostanou na čerpací stanice a do nádrží našich zákazníků.

Vyhledávač olejů