Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

"Natankuj a dostaneš dvakrát více ibodů" – OMV rozjíždí novou letní kampaň. V té předchozí vydala téměř čtvrt milionu kusů nožů!

  • Kampaň Kvalita do ruky je ukončena, exkluzivní nože k vyzvednutí do 10. srpna
  • V srpnu a září se vyplatí tankovat u OMV a získávat odměny se slevou až 50% či dvojnásobek ibodů za prémiová paliva Maxx Motion

Získávat odměny se slevou až 50% a dvojnásobek ibodů k tomu? To je možné u OMV v srpnu a září. Stačí tankovat prémiová paliva Maxx Motion k získání dvojnásobku ibodů, nebo jakákoli paliva k získání voucheru s unikátním kódem. Zároveň končí nejúspěšnější kampaň OMV za poslední 4 roky – Kvalita do ruky.

Společnost OMV minulý týden ukončila letní kampaň s exkluzivními noži BergHOFF® s názvem "Kvalita do ruky", která byla její nejúspěšnější kampaní za poslední čtyři roky. Díky atraktivnímu a motivačnímu mechanismu sbírání celé sady výrobků se podařilo české domácnosti vybavit více než dvěma desítkami tisíc kompletních sad nožů, celkově bylo vydáno téměř čtvrt milionu kusů nožů! Kampaň byla podpořena tváří italského šéfkuchaře Emanuela Ridiho, atraktivní soutěží na
FB o recepty a školu vaření, nebo také nabídkou italských vín ke grilu a vaření. Absolutně nejoblíbenějším nožem se mezi zákazníky OMV stal multifunkční nůž o délce 12,5 cm, kterého se prodalo dvakrát více než všech ostatních nožů. Překvapila hlavně položka grilovací sady, neboť zájem o ně třikrát navýšil původní předpoklady a ukázal, že Češi letní grilování milují.

"Z léta a prázdnin ale zbývá ještě celá půlka a my bychom chtěli našim zákazníkům zpříjemnit i srpnové výlety. Proto jsme společně s iBODem připravili další letní kampaň, v níž můžou získávat dvojnásobek ibodů, ale také odměny se slevou až 50 procent", vysvětluje marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová.

V období od 1. srpna do 31. září 2014 získávají zákazníci OMV za každý nákup prémiových paliv dvakrát více ibodů, tedy 2 ibody za 1 litr paliv Maxx Motion. Zároveň každý, kdo v tomto období natankuje min. 30 litrů jakéhokoli paliva, dostane voucher s unikátním kódem a bude mu umožněn přístup do speciální kategorie OMV – Získej odměny se slevou až 50 %". V ní si pak může vybírat z široké palety odměn od partnerů programu iBOD, které budou k dispozici se slevou až 50 %. A to se vyplatí, zvlášť když je zákazníci mohou získat snadno a okamžitě, po jedné návštěvě ČS a splnění podmínky natankování 30 l libovolného paliva.

Speciální kategorie umístěná v Katalogu odměn iBOD je přístupná k nahlédnutí všem, ale nákup zvýhodněného zboží lze jen po uplatnění unikátního kódu získaného za tankování u OMV. Neváhejte a využijte této atraktivní nabídky, tankujte a nakupujte se slevou až 50%! Jednou z odměn jsou i poukázky OMV, kterými lze platit jak za samotné tankování pohonných hmot, tak i za další služby na ČS.

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 215 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 118 stanic VIVA nabízí čerstvé
sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává více než 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 42,42 miliardy EUR a zhruba 27 000 zaměstnanci v roce 2013 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (E&P) je OMV aktivní ve dvou stěžejních zemích, v Rumunsku a Rakousku, a drží si vyvážené mezinárodní portfolio. Společnost OMV v roce 2013 těžila okolo 288 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti plynu a energetiky (G&P) prodala společnost OMV v roce 2013 přibližně 425 TWh zemního plynu. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu o objemu 2,6 miliard metrů krychlových v Rakousku a Německu. V oblasti rafinace a odbytu (R&M) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,4 milionů tun (bez Bayernoil) a ke konci roku 2013 provozovala přibližně 4 200 čerpacích stanic v 11 zemích včetně Turecka.

Vyhledávač olejů