Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV nabízí letošní léto novou ledovou kávu VIVA Café Caramel

  • Řadu ledových káv VIVA Iced Coffee rozšiřuje nová limitovaná příchuť
  • Prémiová 100% káva Arabica s vysoce kvalitním mlékem bez umělých přísad a konzervačních látek
  • Nová příchuť Café Caramel pro potěšení z pravé kávy na cestách

OMV rozšiřuje řadu vlastních ledových káv VIVA Iced Coffee, kterou uvedla na trh v květnu 2019. Oblíbené kávy Cappuccino a Caffè Latte doplňuje letošní léto nová příchuť Café Caramel.

VIVA Iced Coffee Café Caramel je stejně jako Cappuccino a Caffè Latte založena na prémiové 100 % kávě Arabica, kterou doplňuje prvotřídní mléko. Ledová káva s lahodnou karamelovou příchutí neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervační látky. Káva je od letošního léta k dispozici ve všech obchodech na čerpacích stanicích OMV a zákazníkům přinese osvěžení během přestávky na cestách.

Již od roku 1994 jsou základem úspěchu čerpacích stanic OMV VIVA čtyři pilíře – nejvyšší kvalita, čerstvost, příjemná atmosféra a vynikající služby. Tato kritéria se odrážejí i v produktech vlastní značky VIVA, které nabízejí zákazníkům čerpacích stanic během cest chutné a osvěžující občerstvení. VIVA neustále optimalizuje sortiment tak, aby co nejlépe vyhovoval lidem na cestách a nabídl jim prvotřídní kvalitu, čerstvost a komfort.

„Při vývoji nových produktů je pro nás klíčová komunikace se zákazníky. Proto jsme v loňském roce zorganizovali uživatelskou ochutnávku několika ledových kávových produktů. Vítěz této degustace položil základ pro uvedení našich ledových káv Iced Coffee Cappuccino a Caffè Latte. Nyní chceme zákazníky překvapit novou příchutí Café Caramel a ještě víc zpříjemnit jejich chvíle na cestách,“ říká Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.

Výrazný moderní design uzavíratelné lahve s nápojem o hmotnosti 250 g charakterizuje hlavní identifikační znak značky VIVA, velké písmeno „V“.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

OMV Public Relations:    Jan Řezáč, FYI Prague, +420 777 066 063, e-mail jan.rezac@fyi.cz

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů