Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

Naše závazky

Pro OMV je rozhodující dobrá správa a řízení společnosti. Spolupráce mezi managementem a kontrolními a auditními orgány je nezbytná pro respektování a prosazování zájmů všech akcionářů a budování důvěry v zúčastněné strany OMV. Společnost OMV Aktiengesellschaft dodržuje rakouský Kodex správy, řízení společnosti a svůj cíl zavést systém řízení a kontroly, který je zaměřen na vytváření udržitelné, dlouhodobé hodnoty.
V roce 2004 došlo ke změně organizační struktury na holdingovou společnost. Manažerský podnik stanoví jednotnou strukturu řízení, která je jasná a transparentní. Rychlejší rozhodovací procesy v kombinaci se zvýšenou odpovědností nám umožňují soustředit se na požadavky zákazníků a požadavky trhu.

Dodržování předpisů, norem a zákonů

OMV působí v mnoha zemích s různými kulturami a zákony. OMV zřídila organizaci, která zajišťuje, že standardy OMV budou důsledně implementovány a že operace budou v souladu s místními zákony. OMV je první rakouská společnost s certifikovaným systémem řízení shody založeným na standardu IDW PS 980.

Agenda této organizace zahrnuje:

  • Protikorupční zásady a etika podnikání
  • Zamezování insider tradingu a zneužívání trhu
  • Antitrustové zákony
  • Ochodní embarga
  • Ochrana údajů

Máte-li jakékoli dotazy týkající se otázek dodržování předpisů nebo potřebujete-li radu, můžete se obrátit na Compliance.

Thomas Hölzl
OMV Aktiengesellschaft
Head of Compliance
Trabrennstraße 6-8
1020 Vídeň
Tel.: + 43 (1) 40440-23760
thomas.hoelzl@omv.com 

Vyhledávač olejů