Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_kariera_header_studenti

Dlouhodobé brigády pro studenty vysokých škol

Aktuální volné pozice na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ)

Administrativní podpora na oddělení Marketingu

Typ smlouvy: Dohoda o pracovní činnosti – DPČ

Náplň práce:

  • Administrativní podpora marketingového oddělení
  • Podpora probíhajících marketingových projektů
  • Příprava marketingových materiálů a textů (tvorba prezentací, šablon, formulářů, příprava pracovních manuálů a reportů v interních systémech a v MS Excel)
  • Správa databáze a intranetu za marketingové oddělení
  • Komunikace s marketingovými agenturami a zákazníky
  • Tvorba updatů v portálech (např. mapy.cz či waze)
  • Denní komunikace v anglickém jazyce

Požadavky:

  • Zkušenosti s marketingem nebo v marketingovém oddělení
  • Studium na vysoké škole, nejlépe 2. nebo 3. ročník (marketingové zaměření je velkou výhodou) v Praze
  • Ochota pracovat 20 hodin týdně, a to i během letních prázdnin
  • Ochota a flexibilita
  • Přesnost, zodpovědnost, týmový hráč
  • Dobré komunikační dovednosti, kreativita a flexibilita

Jazykové znalosti:

  • Čeština – rodilý mluvčí
  • Angličtina – pokročilý (B2)
  • Jiný cizí jazyk – výhodou

PC dovednosti:

  • Microsoft Excel, Word, Outlook, Power Point – pokročilý
  • Photoshop, GIMP – výhodou
  • Zkušenost s online/social media – výhodou

Nabízíme:

  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Jedinečnou příležitost, jak získat výborné pracovní zkušenosti během studia na vysoké škole
  • Individuální zaučení
  • Nástupní mzda 160 Kč/hod, po 3 měsících možnost zvýšení v závislosti na výkonu

Pro další informace prosím kontaktujte:

Klára Wiszová
Klara.Wiszova@external.omv.com

Pokud máte zájem o některou z uvedených pozic, zašlete nám svůj životopis v anglickém a českém jazyce prostřednictvím formuláře, kde prosím, potvrďte, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

V případě otázek ohledně dlouhodobých brigád kontaktujte:

HR & Management Support
Telefon: +420 771 290 439

Vyhledávač olejů