Kontakt
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Volné pracovní pozice

Hledáte smysluplnou práci spíše než jen jakoukoliv práci? Chcete být součástí mezinárodně rostoucího a náročného byznysu a pomáhat nám jej dále rozvíjet? Jste fascinováni energetickým průmyslem, jeho příležitostmi a dopadem na naše životy? Podívejte se na volné pracovní pozice, které aktuálně otevíráme. Možná zrovna hledáme právě vás.

STUDENT INTERNSHIP, Department of Marketing
OMV Česká republika, s.r.o.

  • Místo výkonu práce: Praha (centrála OMV - Vyšehrad)
  • Nástup: 20.09.2021
  • Smlouva: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Nabízíme dlouhodobou brigádu- minimálně 1 rok.

Pracovní vytížení: 20 hod/týdně, a to i během letních prázdnin.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní podpora marketingového oddělení
  • Podpora probíhajících marketingových projektů
  • Příprava marketingových materiálů a textů
  • Reporting v MS Excel
  • Příprava prezentací
  • Správa databáze
  • Komunikace s marketingovými agenturami

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti s marketingem nebo v marketingovém oddělení
  • Studium na vysoké škole, nejlépe 2. nebo 3. ročník (marketingové zaměření je velkou výhodou)
  • Ochota pracovat 20 hodin týdně, a to i během letních prázdnin
  • Ochota a flexibilita
  • Přesnost, odpovědnost, týmový hráč
  • Dobré komunikační dovednosti a kreativita

JAZYKOVÉ ZNALOSTI:

  • Čeština – rodilý mluvčí
  • Angličtina – pokročilý
  • Jiný cizí jazyk – výhodou

POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI:

  • Microsoft Excel, Word, Outlook, Power Point - pokročilý
  • Photoshop, GIMP – výhodou
  • Zkušenost s online/social media – výhodou

NABÍZÍME:

  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Jedinečnou příležitost, jak získat výborné pracovní zkušenosti během studia na vysoké škole
  • Individuální zaučení
  • Nástupní mzda 130 Kč/hod, poté možnost zvýšení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: Michaela.Smakalova@external.omv.com

Administrativní výpomoc na oddělení Sales a Sales Support – Student/ka VŠ
OMV Česká republika, s.r.o.

  • Místo výkonu práce: Praha (centrála OMV - Vyšehrad)
  • Nástup: 01.10.2021
  • Smlouva: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Centrála společnosti OMV Česká republika nabízí dlouhodobou spolupráci pro studenta/studentku VŠ v oddělení Sales a Sales support.

  • Příprava a práce se soubory Excel
  • Běžná korespondence a komunikace s úřady a dodavateli
  • Příprava vyjádření a stanovisek třetím stranám
  • Elektronická archivace dokumentů/registr smluv
  • Příprava reportů pro oddělení Sales
  • Administrativní výpomoc

POŽADAVKY:

  • Zkušenost a orientace s MS Word/Excel/PowerPoint
  • Student/ka vysoké školy
  • Psaní na počítači všemi deseti výhodou
  • Pracovitost, zodpovědnost a chuť do práce
  • Nástup 01.10.2021

  • Čeština – rodilý mluvčí
  • Angličtina – pokročilý

  • Microsoft Excel - pokročilý (kontingenční tabulky, VLOOKUP)
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Power Point - pokročilý

NABÍZÍME:

  • Pracovní zatížení: cca 20 hod./týden, a to i běhěm letních prázdnin
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Jedinečnou příležitost získat výborné pracovní zkušenosti během studia na vysoké škole
  • Individuální zaučení
  • Nástupní mzda 130 Kč/hod, poté možnost navýšení

V případě zájmu o nabízenou pozici, posílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu michaela.smakalova@external.omv.com

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů