Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_OMV TopWash Car Care page header

OMV TOP Wash péče o interiér

Rozsáhlý sortiment produktů OMV TOP Wash péče o interiér představuje vše, co je potřeba pro profesionální čištění a péči o hlavní interiérové povrchy vozidla.

img_TopWash čistič textilu

Hlavní přednosti produktu:

 • Jednoduchá a přesná aplikace
 • Vysoká čisticí síla
 • Osvěžuje barvu a neutralizuje pachy
 • Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu

OMV čistič textilu je výkonný čistič, který byl vyvinut pro hygienickou péči o interiér vozu odstraňováním nečistot z čalounění, koberců a dalších látek. Výkonné složení zajišťuje vynikající čistotu a rychle a dlouhodobě neutralizuje nepříjemné pachy. Dokonce i odolné skvrny jsou odstraněny šetrně a účinně. Dále čistící prostředek na textil OMV osvěžuje barvy a dočasně chrání před opětovným znečištěním.

Návod k použití:

Přípravek naneste rovnoměrně na znečištěné místo a ošetřete hadříkem, houbou nebo kartáčem. Po vysušení vysajte nebo se zbavte uvolněné nečistoty hadříkem OMV z mikrovlákna. Doporučuje se aplikovat přípravek celoplošně, aby se předešlo rozdílům v barvě a jasu mezi ošetřenými a neošetřenými místy.

img_TopWash Cockpit sprej New Car

Hlavní přednosti produktu:

 • Po použití zanechává svěží aroma
 • Poskytuje antistatickou vrstvu na ošetřeném povrchu
 • Zabraňuje prachu a nečistotám

OMV cockpit sprej je ochranný přípravek pro ošetření a údržbu plastů v interiéru vozu. Sprej do kokpitu je k dispozici ve dvou vůních Vanilka a „New Car“, které obě přinášejí do kokpitu svěží vůni a nový lesk. Dále má antistatický účinek a chrání plast před křehnutím.

Návod k použití:

Před použitím nádobku s aerosolem dobře protřepejte. Odstraňte uzávěr a naneste přípravek na suchou utěrku z mikrovlákna. Poté hadříkem ošetřete palubní desku nebo znečištěné povrchy kokpitu. Nepoužívejte na vyhřívané povrchy, kůži, volant, pedály a jakékoli displeje.

img_TopWash interiérová utěrka z mikrovlákna

Hlavní přednosti produktu:

 • přizpůsobená vláknitá struktura pro čištění vnitřních povrchů
 • rychleschnoucí materiál
 •  lze prát v pračce

Interiérová utěrka OMV z mikrovlákna je určena pro snadné čištění a leštění vnitřních povrchů jako je palubní deska, plasty, kožené čalounění atd. Utěrka je vyrobena z těchto tkaninových materiálů: 80 % polyester a 20 % polyamid. Díky přizpůsobené struktuře zajišťuje odstranění i hrubých nečistot a nezanechává nitky. Je opakovaně použitelná a lze ji prát v pračce.

Návod k použití:

Používejte suchou nebo vlhkou, v závislosti na druhu znečištění. Nepoužívejte žádná bělidla ani změkčovadla, protože snižují účinnost hadříku.

img_TopWash ubrousky na kokpit 24 ks

Hlavní přednosti produktu:

 • Matný efekt s decentní svěží vůní
 • Jednoduchá aplikace
 • Opakovaně použitelné balení se snadným otevíráním a zavíráním
 • Připraveno k okamžitému použití


OMV utěrky na kokpit jsou vysoce kvalitní vlhčené ubrousky pro čištění, údržbu a ochranu kabin vozidel. Jedno balení obsahuje 24 kusů OMV ubrousků na kokpit s decentní a svěží vůní. Ubrousky jsou připraveny k okamžitému použití a lze je aplikovat na různé materiály, jako jsou plasty, vinyl, dřevo a další materiály v interiéru vozu. Matný vzhled kokpitu je zachován a utěrky umožňují antistatický efekt.

Návod k použití:

Vyjměte ubrousky z obalu a povrch rovnoměrně ošetřete. Nepoužívejte utěrky na žádné povrchy displeje, jako jsou například satelitní navigace. Po použití se ujistěte, že je obal řádně uzavřen, aby nedošlo k vyschnutí. Doba použitelnosti po prvním otevření je 6 měsíců.

img_OMV osvěžovač New Car

Kartonové osvěžovače vzduchu OMV osvěžují vzduch v interiéru vozu a umožňují okamžitou svěžest. Vůně zůstává i po několika týdnech.

Osvěžovače vzduchu OMV jsou k dispozici v 6 různých vůních, které pokrývají různé preference vůní, ať už sladké, čerstvé nebo kořeněné.

Návod k použití:

 • Otevřete sáček a zavěste karton tak, aby nepřišel do kontaktu s plasty, polstrovanými povrchy nebo textiliemi.
 • Každý týden vytáhněte vonný karton asi o 1 cm výše, abyste dosáhli vhodného zážitku z vůně.

Vyhledávač olejů