Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Rusko www.omv.ru Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com
Zavřít

OMV SMART TOLL EUROPE – Skvělé řešení mýtného s EETS pro Vaše trasy po celé Evropě!

OMV SMART TOLL EUROPE vnáší prostřednictvím European Electronic Toll Service (EETS) revoluční změnu pro nakládání s rozdílnými systémy výběru mýtných poplatků v různých evropských státech.

Pomocí jediné palubní jednotky (on-board unit, OBU) se výrazně zjednoduší nejen obsluha přímo ve voze, ale také fakturace jednotlivých mýtných poplatků hrazených přes Vaši kartu OMV Card.

OMV SMART TOLL EUROPE se průběžně rozšiřuje o dodatečné služby a další státy, díky čemuž je stále aktuální, aniž byste museli složitě měnit příslušné přístroje.

Přesedlejte nyní na mýtný systém budoucnosti a využívejte výhod, jež poskytuje Vaše karta OMV Card a OMV SMART TOLL EUROPE, například snížením administrativní náročnosti v souvislosti s placením mýtného.

Rádi Vás budeme osobně informovat o nových možnostech OMV SMART TOLL EUROPE. Kontaktujte nás prosím.

Ochrana osobních údajů
Máte-li zájem o předběžnou registraci a o zaslání dalších informací o produktu OMV SMART TOLL EUROPE, vyplňte výše uvedené údaje a odešlete je společnosti OMV Česká republika s.r.o., Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4, Česká republika. Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, email a telefon jsou nezbytné pro účel předběžné registrace nebo zaslání informací o uvedeném produktu. Vyplněním a odesláním těchto osobních údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním společností OMV Česká republika s.r.o. v souladu s Nařízením EU č. 2016/679 a s prohlášením o ochraně osobních údajů, které je k dispozici na: www.omv.cz/gdpr-info. Souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů pro výše uvedený účel můžete kdykoliv odvolat zasláním zprávy na adresu privacy.cz@omv.com.

Neváhejte a požádejte nyní o nové informace!

Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné. Tato políčka prosím bezpodmínečně vyplňte.

Vyhledávač čerpacích stanic

Zpětná vazba

Vyhledávač olejů