Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Rusko www.omv.ru Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com
Zavřít

OMV CARISTAL – kapalina do ostřikovačů

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu garantuje optimální čištění bez šmouh a zvyšuje bezpečnost jízdy díky čistému výhledu! OMV CARISTAL ochrana proti mrazu odstraňuje bez námahy šmouhy, prach, hmyz, ale také zbytky oleje či silikonu. Speciální přísady zpomalují vytváření ledu na okně a udržují vstřikovací trysky Vašeho auta ve funkčním stavu.

Kromě toho integrované antistatikum zabraňuje rychlému opětovnému znečištění skel. OMV CARISTAL ochrana proti mrazu neobsahuje toxický metanol, je vhodný pro vozidla s polykarbonátovými světlomety a vějířovitými tryskami, nepoškozuje lak, chrom, gumu ani plasty.

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu byl úspěšně testován rakouským Svazem pro informování spotřebitelů s výsledkem: "Nejvyšší kvalita – vyhovuje všem požadavkům."

OMV CARISTAL ochranu proti mrazu s citrónovou vůní dostanete na čerpacích stanicích OMV jako hotovou směs (do -25°C). Věnujte, prosím, pozornost pokynům na zadní straně láhve!

Novinky: OMV Caristal čistící směs na okna s nanoefektem

OMV Caristal čistící směs na okna garantuje optimální čištění bez šmouh a zvyšuje bezpečnost jízdy díky křišťálově čistému výhledu!

Nový OMV Caristal čistící směs na okna lehce odstraní prach, hmyz stejně jako zbytky oleje a silikonu. Nanotechnologie a speciální přísady zpomalují nově vznikající nečistoty. Kromě toho integrované antistatikum zabraňuje rychlému opětovnému znečištění skel na Vašem autě. 

OMV Caristal čistící směs na okna s nanoefektem dostanete na čerpacích stanicích OMV jako hotovou směs. Věnujte prosím pozornost pokynům na zadní straně láhve!

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů