Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

OMV CARISTAL – kapalina do ostřikovačů

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu garantuje optimální čištění bez šmouh a zvyšuje bezpečnost jízdy díky čistému výhledu! OMV CARISTAL ochrana proti mrazu odstraňuje bez námahy šmouhy, prach, hmyz, ale také zbytky oleje či silikonu. Speciální přísady zpomalují vytváření ledu na okně a udržují vstřikovací trysky Vašeho auta ve funkčním stavu.

Kromě toho integrované antistatikum zabraňuje rychlému opětovnému znečištění skel. OMV CARISTAL ochrana proti mrazu neobsahuje toxický metanol, je vhodný pro vozidla s polykarbonátovými světlomety a vějířovitými tryskami, nepoškozuje lak, chrom, gumu ani plasty.

OMV CARISTAL ochrana proti mrazu byl úspěšně testován rakouským Svazem pro informování spotřebitelů s výsledkem: "Nejvyšší kvalita – vyhovuje všem požadavkům."

OMV CARISTAL ochranu proti mrazu s citrónovou vůní dostanete na čerpacích stanicích OMV jako hotovou směs (do -25°C). Věnujte, prosím, pozornost pokynům na zadní straně láhve!

Novinky: OMV Caristal čistící směs na okna s nanoefektem

OMV Caristal čistící směs na okna garantuje optimální čištění bez šmouh a zvyšuje bezpečnost jízdy díky křišťálově čistému výhledu!

Nový OMV Caristal čistící směs na okna lehce odstraní prach, hmyz stejně jako zbytky oleje a silikonu. Nanotechnologie a speciální přísady zpomalují nově vznikající nečistoty. Kromě toho integrované antistatikum zabraňuje rychlému opětovnému znečištění skel na Vašem autě. 

OMV Caristal čistící směs na okna s nanoefektem dostanete na čerpacích stanicích OMV jako hotovou směs. Věnujte prosím pozornost pokynům na zadní straně láhve!

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů