Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Jezdím s úsměvem

Řidič, který se usmívá, nebourá a kolony bere s nadhledem. Proto chceme všechny řidiče motivovat k tomu, aby se za volantem více usmívali a podpořili tak bezpečnost na českých silnicích. Společně s Rádiem Impuls jsme pro všechny řidiče připravili akci Jezdím s úsměvem.

Připojte se k zodpovědným řidičům a vyzvedněte si na našich čerpacích stanicích samolepku s úsměvem a viditelně ji nalepte na zadní část vašeho vozu. Každý zodpovědný řidič se samolepkou má pak od 1. prosince šanci vyhrát s Rádiem Impuls spoustu zajímavých cen jako jsou například palivové poukázky, elektronika a spousta dalších zajímavých cen.

Samolepka je zároveň znamením, že chováte respekt k ostatním řidičům a řídíte se pravidly.

Samolepky si na čerpacích stanicích můžete vyzvednout již nyní. A od 1. prosince pozorně poslouchejte Rádio Impuls: Každý, kdo zaslechne výzvu dopravní hlídky a dostaví se v označeném autě na smluvené místo ve smluveném čase, dostane dárek.

Pravidla soutěže "Jezdím s úsměvem" (PDF, 426,1 KB)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů