Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_Impuls master

Jezdím s úsměvem

Dopravní Patrik 007 Rádia Impuls znovu vyráží na čerpací stanice OMV!

Řidič, který se usmívá, nebourá a kolony bere s nadhledem. Chceme všechny řidiče motivovat k tomu, aby se za volantem více usmívali a podpořili tak bezpečnost na silnicích. Společně s Rádiem Impuls jsme pro všechny řidiče připravili akci Jezdím s úsměvem. Věříme, že ještě více rozšíříme počet zodpovědných a ohleduplných řidičů, neboť hlavním cílem projektu stále zůstává zvýšení bezpečnosti na českých silnicích. Všechny zodpovědné řidiče, kteří se rozhodnou jít příkladem budeme i v dalším roce fungování našeho společného projektu odměňovat.

Připojte se k zodpovědným řidičům

  • 1) Vyzvedněte si na  čerpacích stanicích OMV po celé České republice samolepku Rádia Impuls Jezdím s úsměvem. Samolepka je zároveň znamením, že chováte respekt k ostatním řidičům a řídíte se pravidly.
  • 2) Viditelně ji nalepte na zadní část vašeho vozu.
  • 3) Celý rok pozorně poslouchejte Rádio Impuls. Každý zodpovědný řidič, který zaslechne výzvu Dopravního Patrika 007 a dostaví se na smluvené místo ve smluveném čase, má šanci vyhrát s Rádiem Impuls hodnotné ceny, jako jsou například palivové poukázky, elektronika a mnoho dalších zajímavých cen.


Pravidla soutěže "Jezdím s úsměvem" (PDF, 124,5 KB)

Vyhledávač olejů