Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Jezdím s úsměvem

Zuřivý reportér rádia Impuls od 12. 7. 2021 znovu vyráží na čerpací stanice OMV!

Řidič, který se usmívá, nebourá a kolony bere s nadhledem. Chceme všechny řidiče motivovat k tomu, aby se za volantem více usmívali a podpořili tak bezpečnost na silnicích. Společně s Rádiem Impuls jsme pro všechny řidiče připravili akci Jezdím s úsměvem.

Připojte se k zodpovědným řidičům

  • 1) Vyzvedněte si na  čerpacích stanicích OMV samolepku Rádia Impuls Jezdím s úsměvem. Samolepka je zároveň znamením, že chováte respekt k ostatním řidičům a řídíte se pravidly.
  • 2) Viditelně ji nalepte na zadní část vašeho vozu.
  • 3) Od 12. července pozorně poslouchejte Rádio Impuls. Každý zodpovědný řidič, který zaslechne výzvu dopravní hlídky a dostaví se na smluvené místo ve smluveném čase má šanci vyhrát s Rádiem Impuls hodnotné ceny jako jsou například palivové poukázky, elektronika a mnoho dalších zajímavých cen.


Pravidla soutěže "Jezdím s úsměvem" (PDF, 207,7 KB)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů