Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Jezdím s úsměvem

Řidič, který se usmívá, nebourá a kolony bere s nadhledem. Proto chceme všechny řidiče motivovat k tomu, aby se za volantem více usmívali a podpořili tak bezpečnost na českých silnicích. Společně s rádiem Impuls jsme pro všechny řidiče připravili akci Jezdím s úsměvem.

Připojte se k zodpovědným řidičům a vyzvedněte si na našich čerpacích stanicích samolepku s úsměvem a viditelně ji nalepte na zadní část vašeho vozu. Každý zodpovědný řidič se samolepkou má pak od 1. prosince šanci vyhrát s rádiem Impuls spoustu zajímavých cen jako jsou například palivové poukázky, pneumatiky nebo elektronika.

Samolepka je zároveň znamením, že chováte respekt k ostatním řidičům a řídíte se pravidly.

Samolepky si na čerpacích stanicích můžete vyzvednout již nyní. A od 1. prosince pozorně poslouchejte rádio Impuls: Každý, kdo zaslechne výzvu dopravní hlídky a dostaví se v označeném autě na smluvené místo ve smluveném čase, dostane dárek.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů