Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Zavřít

Manu a Matěj Vive La France!

Šéfkuchař OMV Emanuele Ridi se svým kamarádem a zpěvákem Matějem Ruppertem toho na svých cestách společně zažili, ochutnali a uvařili doopravdy mnoho. Protože cestování a gastronomie k sobě neodmyslitelně patří, rozhodli se na čerpací stanice OMV do nabídky VIVA Café dovézt ty nejlepší chutě z různých evropských zemí.

A tak se nyní i vy, naši zákazníci, můžete na svých cestách na chvíli zastavit a přenést do země básníků, kterou celosvětově proslavila její vytříbená gastronomie. První destinací byla pro Manu a Matěje Francie, kde načerpali inspiraci pro své receptury z typických surovin, jako jsou voňavé provensálské bylinky, jemně smetanový camembert, chutné kachní maso a sladké brusinky.

Francouzské menu doplňují i typické sladké tamější produkty, jako například tradiční bretaňský koláček Kouign Amann, lehký vanilkový dezert éclair a samozřejmě nesmí chybět křehký croissant plněný lahodným lískooříškovým krémem. Francouzské menu je na čerpacích stanicích OMV VIVA Café dostupné do konce května a od června se můžete těšit na gastronomii další evropské země.

Vyhrajte s VIVA café zájezd v hodnotě 20 000 Kč! 

  1. Ochutnejte náš sendvič z aktuální nabídky VIVA café
  2. Vyfoťte se se svým sendvičem VIVA 
  3. Sdílejte fotku na svém Instagramu
  4. Nezapomeňte připojit hashtag #VivaCafe
  5. A vyhrajte zájezd v hodnotě 20 000 Kč 

  Pravidla soutěže "Vyhrajte zájezd za 20 000 Kč." (PDF, 484,2 KB)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů