Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_Škoda marketplace_2

ŠKODA MARKETPLACE

Svezte se s námi na vlně nově nabízené služby konektivity od společnosti ŠKODA AUTO. Služba představuje množství nabídek řidičům založené na aktuální poloze auta.

Řidiči vybraných modelů značky ŠKODA mohou prostřednictvím nového informačního systému využívat skvělé nabídky odpovídající potřebám a aktuální poloze automobilu.

Aktuální nabídky jsou k dispozici v aplikaci Marketplace. Po přihlášení do aplikace Marketplace program zajistí vyhodnocení trasy a sestaví řidiči nabídku na míru dle jízdní situace, počasí a dalších. 
 

img_Škoda marketplace_1

Pokud Váš vůz potřebuje doplnit palivo, řidiči se na panelu zobrazí seznam čerpacích stanic OMV. Po výběru čerpací stanice navigační systém navede řidiče na zvolené místo. Díky aplikaci Marketplace získá řidič nejen slevu na prémiové palivo MaxxMotion, ale i další výhody v rámci akční nabídky.

img_ŠKODA Marketplace 3

Bližší informace se dozvíte na webové stránce ŠKODA MARKETPLACE

Věděli jste, že v rámci aplikace Marketplace můžete také využívat zajímavé akční nabídky, které lze uplatnit na čerpacích stanicích OMV? S aplikací si tak můžete ještě více užít prémiové palivo MaxxMotion, umýt své vozidlo do lesku nebo doplnit energii VIVA kávou.

Aktuální nabídka:

nyní nejsou k dispozici žádné nové nabídky 

img_ŠKODA MARKETPLACE

Seznam čerpacích stanic OMV, na kterých nelze uplatnit slevu v aplikaci Marketplace (PDF, 78,8 KB)

Vyhledávač olejů