Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Služby

Doplňkové služby

Alzabox_image

Na vybraných čerpacích stanicích OMV můžete využít AlzaBox – samoobslužnou schránku pro vyzvednutí zboží zakoupeného u jednoho z největších prodejců elektroniky v ČR – Alza.cz

Jedná se o službu AlzaBox, která je dostupná také na několika vybraných čerpacích stanicích OMV. Objednejte si zboží, sledujte svou zásilku online a jakmile budete mít čas nebo cestu kolem, tak se zastavte na Vámi vybrané čerpací stanici OMV a zásilku si jednoduše vyzvedněte.

Více informací o AlzaBoxu naleznete zde.

Mapu čerpacích stanic OMV s AlzaBoxem naleznete zde.

*platí u většiny AlzaBoxů

MEDIPOINT® image

Na 50 vybraných čerpacích stanicích OMV jsou nyní v prodeji léčivé přípravky, které řidičům usnadní jízdu i v případě lehkých zdravotních obtíží.
Společnost OMV se od ledna 2015 stala partnerem projektu MEDIPOINT® a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní, volně prodejné léčivé přípravky. 

Jestliže Vás přepadne kašel, rýma, bolest hlavy či jiné příznaky nemoci, tak už nemusíte hledat nejbližší lékárnu, která má mnohdy omezenou otevírací dobu. Stačí navštívit jednu z 50 vybraných čerpacích stanic OMV, kde vám s výběrem toho správného přípravku poradí odborně vyškolený zaměstnanec. Rychlá pomoc na cestách je tak blíž, než kdy dřív.

Léčiva u OMV.pdf (PDF, 305,3 KB)

img_PRE_logo

Pro majitele elektromobilů je v areálu vybraných čerpacích stanic OMV k dispozici dobíjecí stanice PRE.

Více informací se dozvíte na www.premobilita.cz

Vyhledávač olejů