Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

Doplňkové služby

Na vybraných čerpacích stanicích OMV můžete využít AlzaBox – samoobslužnou schránku pro vyzvednutí zboží zakoupeného u jednoho z největších prodejců elektroniky v ČR – Alza.cz

Alza.cz, jeden z nejoblíbenějších internetových obchodů v ČR, nabízí skvělou službu, díky které si můžete vyzvednout objednané zboží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu*. Jedná se o službu AlzaBox, která je dostupná také na několika vybraných čerpacích stanicích OMV. Objednejte si zboží, sledujte svou zásilku online a jakmile budete mít čas nebo cestu kolem, tak se zastavte na Vámi vybrané čerpací stanici OMV a zásilku si jednoduše vyzvedněte. Zboží bude na Vámi vybrané čerpací stanici OMV připraveno k vyzvednutí nejpozději následující den od objednání!
*platí u většiny AlzaBoxů

Více informací o AlzaBoxu naleznete zde.

Kompletní seznam vybraných čerpacích stanic OMV s AlzaBoxem naleznete zde.

Na 50 vybraných čerpacích stanicích OMV jsou nyní v prodeji léčivé přípravky, které řidičům usnadní jízdu i v případě lehkých zdravotních obtíží.
Společnost OMV se od ledna 2015 stala partnerem projektu MEDIPOINT® a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní, volně prodejné léčivé přípravky. 

Jestliže Vás přepadne kašel, rýma, bolest hlavy či jiné příznaky nemoci, tak už nemusíte hledat nejbližší lékárnu, která má mnohdy omezenou otevírací dobu. Stačí navštívit jednu z 50 vybraných čerpacích stanic OMV, kde vám s výběrem toho správného přípravku poradí odborně vyškolený zaměstnanec. Rychlá pomoc na cestách je tak blíž, než kdy dřív.

Leciva u OMV seznam CS, (PDF, 134,1 KB)

Za 10 ibodů získáte při tankování u OMV slevu 1Kč na 1 litr jakéhokoli paliva včetně prémiových paliv MaxxMotion (nevztahuje se na LPG a AdBlue).

Co je iBOD?
iBOD je největší program zákaznických výhod nové generace v České republice. Svým zákazníkům umožňuje s jedinou zákaznickou iBOD kartou získávat atraktivní odměny či slevy na nákupy v desítkách partnerských prodejních sítí. Již nyní je to více než 2 000 prodejních míst po celé České republice. Díky iBOD kartě můžete své odměny čerpat rychleji než kdekoli jinde!

Jak sbírat ibody u čerpacích stanic OMV?
Při platbě za tankování předložte obsluze čerpací stanice svou iBOD kartu. Obsluha načte číslo Vaší karty do systému a podle toho, kolik natankujete, Vám budou přičteny ibody. Za každý litr PHM (benzín, diesel) získáte 1 ibod. iBody získáte při platbě v hotovosti nebo platebními a palivovými kartami, vyjma všech typů karet OMV Routex a karet Routex vydaných v zahraničí. Za ostatní zboží ani myčku se ibody nepřipisují. Pokud ještě nemáte svoji iBOD kartu, můžete získat dočasnou (papírovou) iBOD kartu přímo u pokladny, nebo si objednat trvalou (plastovou) kartu při registraci na www.ibod.cz nebo na iBOD lince 800 606 800.

Jak můžete ibody uplatnit na OMV?
Na čerpacích stanicích OMV můžete nasbíranými ibody také platit. Na palivo můžete uplatnit slevu ve výši 1 Kč za 10 ibodů na litr. Platba ibody se nevztahuje na LPG a AdBlue a není ji možné využít na čerpacích stanicích Avanti a vybraných čerpacích stanicích OMV. Sleva se vztahuje pouze na celé tankování. Slevu nelze uplatnit při platbě všemi druhy palivových karet.

Nasbírané ibody také můžete uplatnit na nákup peněžní poukázky OMV v online katalogu na www.ibod.cz/omv/odmeny. Poukázky jsou k dispozici v hodnotách 200 Kč a 500 Kč a můžete je použít na nákup paliva, mycího programu a dalšího sortimentu čerpacích stanic OMV včetně gastro nabídky. Místa, na kterých není možné platbu ibody využít, jsou v seznamu provozoven označeny symbolem hvězdičky na https://ibod.cz/partner/omv#provozovny.

Od 15.9.2017 lze nově uplatnit ibody také k platbě vybraných Shop & Gastro výrobků jejich seznam naleznete v odkazu níže.

iBOD prehled, (PDF, 3,7 MB)

Kde všude zabodujete?
Do programu iBOD je zapojeno již více než 40 partnerů, jejich počet stále roste. Většinou se jedná o prodejní sítě s desítkami obchodních míst. Vyplatí se tedy nosit iBOD kartu stále s sebou a nechat se odměňovat za každý nákup či využití služeb u partnerů. Klienti České spořitelny navíc mají možnost si aktivovat automatický přípis ibodů za využívání vybraných bankovních služeb.
Zda máte dostatek ibodů na svém účtu, si můžete ověřit na www.ibod.cz nebo nově i přímo na čerpací stanici OMV.

Více než 1 450 čerpacích stanic OMV Vás denně udržuje v pohybu. A teď už jsou plně na dosah – prostřednictvím bezplatné aplikace OMV Station Finder pro Váš iPhone nebo smartphone se systémem Android. Aplikace Vám ukáže všechny čerpací stanice OMV, které jsou ve Vaší blízkosti nebo na Vámi naplánované trase.  Takto se k nám dostanete rychleji a načerpáte, spolu s dalšími nabídkami a službami OMV, zase pořádnou sílu!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci a svého cíle se dostanete rychleji.

  • všechny čerpací stanice OMV v blízkosti Vaší aktuální nebo zvolené polohy vidíte najednou,
  • vyhledání cesty a určení počtu kilometrů,
  • zobrazení v rozšířené realitě pro lepší orientaci,
  • praktické vyhledávací filtry – např. 24 hodinové služby nebo VIVA,
  • informace o otevírací době, službách nebo možnostech placení,
  • aktuální ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích v Rakousku, Německu a Rumunsku,
  • čerpací stanice OMV si můžete uložit do oblíbených položek.

Těšíme se na návštěvu na nejbližší čerpací stanici OMV!

Osobní data, vyhledávání a další informace zůstávají uloženy pouze v samotném telefonu a nejsou přístupné společnosti OMV.

Stáhněte si aplikace:

Pro Android, (play.google.com)
Pro iPhone, (itunes.apple.com)

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů