Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Doplňkové služby

Na vybraných čerpacích stanicích OMV můžete využít AlzaBox – samoobslužnou schránku pro vyzvednutí zboží zakoupeného u jednoho z největších prodejců elektroniky v ČR – Alza.cz

Jedná se o službu AlzaBox, která je dostupná také na několika vybraných čerpacích stanicích OMV. Objednejte si zboží, sledujte svou zásilku online a jakmile budete mít čas nebo cestu kolem, tak se zastavte na Vámi vybrané čerpací stanici OMV a zásilku si jednoduše vyzvedněte.

Více informací o AlzaBoxu naleznete zde.

Mapu čerpacích stanic OMV s AlzaBoxem naleznete zde.

*platí u většiny AlzaBoxů

Na 50 vybraných čerpacích stanicích OMV jsou nyní v prodeji léčivé přípravky, které řidičům usnadní jízdu i v případě lehkých zdravotních obtíží.
Společnost OMV se od ledna 2015 stala partnerem projektu MEDIPOINT® a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní, volně prodejné léčivé přípravky. 

Jestliže Vás přepadne kašel, rýma, bolest hlavy či jiné příznaky nemoci, tak už nemusíte hledat nejbližší lékárnu, která má mnohdy omezenou otevírací dobu. Stačí navštívit jednu z 50 vybraných čerpacích stanic OMV, kde vám s výběrem toho správného přípravku poradí odborně vyškolený zaměstnanec. Rychlá pomoc na cestách je tak blíž, než kdy dřív.

Léčiva u OMV.pdf (PDF, 305,3 KB)

Více než 1 450 čerpacích stanic OMV Vás denně udržuje v pohybu. A teď už jsou plně na dosah – prostřednictvím bezplatné aplikace OMV Station Finder pro Váš iPhone nebo smartphone se systémem Android. Aplikace Vám ukáže všechny čerpací stanice OMV, které jsou ve Vaší blízkosti nebo na Vámi naplánované trase.  

Stáhněte si bezplatnou aplikaci:

  • všechny čerpací stanice OMV v blízkosti Vaší aktuální nebo zvolené polohy
  • vyhledání cesty a určení počtu kilometrů
  • zobrazení v rozšířené realitě pro lepší orientaci
  • praktické vyhledávací filtry – např. 24 hodinové služby nebo VIVA
  • informace o otevírací době, službách nebo možnostech placení
  • čerpací stanice OMV si můžete uložit do oblíbených položek
     
  • Pro Android, (play.google.com)
  • Pro iPhone, (itunes.apple.com)

Osobní data, vyhledávání a další informace zůstávají uloženy pouze v samotném telefonu a nejsou přístupné společnosti OMV.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů