Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV voda do ostřikovačů

OMV voda do ostřikovačů je navržena tak, aby zajistila optimálně vyčištěná okna bez šmouh za jakýchkoli podmínek. Kombinuje důležité vlastnosti pro každé roční období - vysokou mrazuvzdornost v zimě a prevenci nečistot v létě. Portfolio OMV produktů na čištění čelních skel obsahuje dva typy - koncentráty a čisticí prostředky připravené k okamžitému použití. Všechny výrobky jsou baleny v udržitelných obalech, které obsahují o 70 % méně plastu než srovnatelné kanystry.

OMV letní voda do ostřikovačů je navržena tak, aby bez námahy odstranila šmouhy, prach i hmyz. Její nanotechnologie a speciální přísady pomáhají zpomalit tvorbu nečistot. Složení obsahuje integrované antistatické činidlo, které zabraňuje rychlému opětovnému znečištění oken automobilu. OMV letní voda do ostřikovačů s vůní citronu je k dispozici na čerpacích stanicích OMV jako hotová směs připravená k použití (3 l). Je zabalena v ekologicky šetrném sáčku, který pomáhá minimalizovat odpad.

OMV zimní voda do ostřikovačů -25 °C nabízí mrazuvzdornost až do -25 °C. Je navržena tak, aby bez námahy odstranila ledové pruhy, prach a hmyz, stejně jako zbytky oleje a silikonu. Speciální přísady zpomalují tvorbu nového ledu a zajišťují, aby postřikovací trysky zůstaly funkční i za drsných zimních podmínek. Zimní voda do ostřikovačů OMV je bez toxického methanolu a nepoškodí tak barvy, chrom, pryž ani plastové součásti.

OMV zimní voda do ostřikovačů -60 °C nabízí mrazuvzdornost až do -60 °C, pokud nedojde k jejímu ředění. Je navržena tak, aby bez námahy odstranila ledové pruhy, prach a hmyz, stejně jako zbytky oleje a silikonu. Speciální přísady zpomalují tvorbu nového ledu a zajišťují, že postřikovací trysky zůstanou funkční i v nejnáročnějších zimních podmínkách. Zimní voda do ostřikovačů OMV je bez toxického methanolu a nepoškodí tak barvy, chrom, pryž ani plastové součásti.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů