Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_Voda do ostřikovačů master

OMV voda do ostřikovačů

OMV voda do ostřikovačů je navržena tak, aby zajistila optimálně vyčištěná okna bez šmouh za jakýchkoli podmínek. Kombinuje důležité vlastnosti pro každé roční období - vysokou mrazuvzdornost v zimě a prevenci nečistot v létě. Portfolio OMV produktů na čištění čelních skel obsahuje dva typy - koncentráty a čisticí prostředky připravené k okamžitému použití. Všechny výrobky jsou baleny v udržitelných obalech, které obsahují o 70 % méně plastu než srovnatelné kanystry.

img_letní voda

OMV letní voda do ostřikovačů je navržena tak, aby bez námahy odstranila šmouhy, prach i hmyz. Její nanotechnologie a speciální přísady pomáhají zpomalit tvorbu nečistot. Složení obsahuje integrované antistatické činidlo, které zabraňuje rychlému opětovnému znečištění oken automobilu. OMV letní voda do ostřikovačů s vůní citronu je k dispozici na čerpacích stanicích OMV jako hotová směs připravená k použití (3 l). Je zabalena v ekologicky šetrném sáčku, který pomáhá minimalizovat odpad.

img_Zimní voda hotová směs

OMV zimní voda do ostřikovačů -25 °C nabízí mrazuvzdornost až do -25 °C. Je navržena tak, aby bez námahy odstranila ledové pruhy, prach, stejně jako zbytky oleje a silikonu. Speciální přísady zpomalují tvorbu nového ledu a zajišťují, aby postřikovací trysky zůstaly funkční i za drsných zimních podmínek. Zimní voda do ostřikovačů OMV je bez toxického methanolu a nepoškodí tak barvy, chrom, pryž ani plastové součásti.

img_Zimní voda koncentrát

OMV zimní voda do ostřikovačů -60 °C nabízí mrazuvzdornost až do -60 °C, pokud nedojde k jejímu ředění. Je navržena tak, aby bez námahy odstranila ledové pruhy, prach, stejně jako zbytky oleje a silikonu. Speciální přísady zpomalují tvorbu nového ledu a zajišťují, že postřikovací trysky zůstanou funkční i v nejnáročnějších zimních podmínkách. Zimní voda do ostřikovačů OMV je bez toxického methanolu a nepoškodí tak barvy, chrom, pryž ani plastové součásti.

Vyhledávač olejů