Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_MM-cisty-motor-2022-banner-1080x360

Tankujte prémiová paliva OMV MaxxMotion

S MaxxMotion Performance Fuels vyvinula společnost OMV dokonalé palivo pro potřeby moderní technologie vozidel.

Naše vysoce výkonná paliva OMV MaxxMotion Natural 100plus a OMV MaxxMotion Performance Diesel byla vyvinuta v Rakousku a nabízejí řidičům novou úroveň kvality paliva. Jako jeden z lídrů v oblasti technologie paliv spolupracuje OMV úzce s automobilovým průmyslem za účelem neustálého inovování a poskytování paliv s tím nejlepším složením pro všechna vozidla.

Nové produkty MaxxMotion nyní obsahují vyšší dávku aditiv, která zvyšují výkon, snižují opotřebení, udržují čistotu motoru a jeho dlouhodobou životnost. To vede k maximální účinnosti motoru a zvýšení spolehlivosti vašeho vozidla.

Bližší informace o novém složení paliv MaxxMotion se dočtete ZDE.

S palivy OMV MaxxMotion*

  • Zabránite znečištění a udržujete váš motor čistý.
  • Prodlužujete životnost vašeho vozidla. 
  • Chráníte životní prostředí snížením množství emisí.
  • Chráníte motor proti korozi
  • Probíhá efektivní spalování

* Výhody závisí na stylu jízdy, věku vozidla a motoru a vztahují se na porovnatelné palivo, které splňuje minimální požadavky (EN 590 pro motorovou naftu nebo EN 228 pro benzín).

Technologie ACTIVEFLOW™

  • Vytváří ochrannou vrstvu na kovových komponentech a zabraňuje tak proniknutí koroze do palivového systému
  • Zákazníci OMV mají možnost dosáhnout nepřekonatelné ochrany motoru, čímž prodlouží jeho životnost

Koroze neboli rez je chemická reakce způsobující degradaci kovových povrchů, která může postihnout také palivový systém auta. V palivovém systému koroze vzniká působením vlhkosti a nečistot, které dovnitř mohou proniknout právě přes palivovou nádrž.

Pro udržení automobilu co nejdéle v provozu proto obsahují prémiová paliva OMV MaxxMotion unikátní technologii ACTIVEFLOW™, která pomáhá napravovat negativní dopady koroze na palivový systém tím, že vytváří ochrannou vrstvu na kovovém povrchu jeho komponentů. ACTIVEFLOW™ motor podporuje, poskytuje mu nepřekonatelnou ochranu a prodlužuje jeho životnost.

img_MM-ochranny-stit-2022-banner-1080x360

Vyhledávač olejů