Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_MM-ochranny-stit-2022-banner-1080x360

OMV MaxxMotion Performance Diesel

Abychom splnili nejvyšší požadavky na nejmodernější technologii vozidel, vyvinul náš inovační tým společnosti OMV vysoce výkonné palivo pro vznětové automobily, které daleko přesahuje obvyklé standardní požadavky - už od první plné nádrže.

Nové produkty MaxxMotion nyní obsahují vyšší dávku aditiv, která zvyšují výkon, snižují opotřebení, udržují čistotu motoru a jeho dlouhodobou životnost. To vede k maximální účinnosti motoru a zvyšuje spolehlivost vašeho vozidla.

Bližší informace o novém složení paliv MaxxMotion se dočtete ZDE.

Klíčové výhody OMV MaxxMotion Performance Diesel na první pohled*:

  • Maximální výkon
  • Lepší spalování a silné zrychlení
  • Nižší úroveň hluku
  • Ochrana proti korozi
  • Méně emisí
  • Spolehlivost i při extrémně nízké teplotě

Motorová nafta MaxxMotion diesel odstraňuje usazeniny ze vstřikovačů motorové nafty a předchází novému znečištění. V důsledku toho bude obnoven maximální výkon motoru, který v případě jejího trvalého používání zůstane na této úrovni po celou dobu životnosti

Nový OMV MaxxMotion Performance Diesel má vyšší cetanové číslo než běžná naftová paliva. Čím vyšší je cetanové číslo, tím rychleji se palivo vznítí. S cetanovým číslem minimálně 55, zajišťuje MaxxMotion Diesel vynikající kvalitu vznícení a efektivnější spalování. Vyčistí motor a udržuje jej čistý tím, že odstraňuje usazeniny motoru a zabraňuje vytváření nových nečistot. Díky tomu využíváte plný výkon motoru, více energie se přemění na hnací sílu a maximalizuje se akcelerace.

Cetanové číslo motorové nafty přímo ovlivňuje dobu zpoždění zapalování. Vysoké cetanové číslo našeho OMV MaxxMotion Diesel zajistí rychlejší zapalování, dokonalejší spalovací proces a nižší tlak v motoru. Váš motor běží hladce a s menšími vibracemi.

Náš OMV MaxxMotion Performance Diesel zabraňuje korozi součástek motoru, vstřikovacího systému a nádrže. To prodlužuje životnost vašeho motoru.

Naše motorová nafta OMV MaxxMotion Performance Diesel produkuje méně emisí než běžné motorové nafty, protože zajišťuje čistý motor a lepší spalování.

Naše OMV MaxxMotion Performance Diesel umožňuje bezpečný a spolehlivý provoz motoru i při extrémně nízkých teplotách. 

 * Výhody a účinky paliva jsou ovlivněné vozidlem, chováním řidiče a technickým stavem motoru a jsou založené na porovnání s palivem, které splní místní minimální požadavky normy EN 590.

Vyhledávač olejů