Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_MM_Diesel_banner-1080x360

OMV MaxxMotion Performance Diesel

Důvěra ve váš motor

Prvním krokem při startu každé cesty je příprava. V našem případě je to především zajištění dlouhodobé spolehlivosti motoru vašeho vozu.

OMV MaxxMotion Performance Diesel byl zkonstruován tak, aby chránil a prodlužoval životnost vašeho motoru - abyste mohli dojet kamkoli a ještě dál.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE ACTIVEFLOWTM

Působí jako ochranný štít motoru

Částice technologie ACTIVEFLOWTM snižují tvorbu usazenin v motoru, zejména v klíčových místech, kde je plynulost pohybu zásadní. Tímto způsobem dlouhodobě zlepšují účinnost motoru a zajišťují, že můžete z každé jízdy vytěžit maximum.

img_MM Diesel benefity

Udržuje motor v čistotě
Udržuje motor v čistotě

Prodloužená životnost

Palivo OMV MaxxMotion Diesel odstraňuje usazeniny z klíčových součástí motoru, jako jsou sací ventily a vstřikovače. Pravidelné používání také pomáhá předcházet tvorbě dalších usazenin. Technologie ACTIVEFLOW™ chrání motor a udržuje jej dlouhodobě čistý.

Lepší spalování
Lepší spalování

Lepší výkon

Jedinečné složení paliva vede k vyššímu cetanovému číslu, které překračuje minimální požadavky. To pomáhá udržovat čistší spalování a umožňuje motoru využívat jeho maximální výkon.

Spolehlivost až do -40 °C: tvorba parafínu u standardní běžné nafty (vlevo) vs. čirá nafta OMV MaxxMotion Diesel (vpravo) při teplotě -20 °C.
Spolehlivost až do -40 °C: tvorba parafínu u standardní běžné nafty (vlevo) vs. čirá nafta OMV MaxxMotion Diesel (vpravo) při teplotě -20 °C.

Spolehlivost až do -40 °C

OMV MaxxMotion Diesel je zkonstruován pro vynikající provozuschopnost i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Díky svým vynikajícím vlastnostem při studeném proudění zajišťuje lepší start motoru až do nízkých teplot -40 °C.

Ochrana motoru

Ochrana proti korozi
Ochrana proti korozi

OMV MaxxMotion Diesel těží z jedinečné technologie ACTIVEFLOW™, která vytváří ochrannou vrstvu na kovovém povrchu. Díky tomu poskytuje vynikající ochranu proti korozi v palivovém systému a motoru.

img_MM 95 laboratoř
img_MM QA

img_Podrobně testováno v laboratořích

Podrobně testováno v laboratořích

Jako dynamický lídr v oboru se společnost OMV snaží plnit nejvyšší standardy a vyvíjet nejmodernější produkty. Proto je provádění testování všech specifikací podle nejrůznějších norem důležitou součástí procesu vývoje produktů OMV MaxxMotion Performance Fuels, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita již ve fázi vývoje.

img_Testováno na zkušebních

Plně automatizované testování 

Při testování OMV spolupracuje s různými partnery napříč automobilovým průmyslem. Provoz automobilů v plně automatizovaných zkušebnách s nejmodernější měřicí technikou pomáhá získat ještě reálnější poznatky o výhodách, které poskytují paliva OMV MaxxMotion Performance Fuels.

img_TUV

Kvalita prověřená organizací TÜV

Našim zákazníkům neslibujeme nic, co bychom nemohli technicky prokázat. Kromě všech testů si OMV dává záležet i na spolupráci s nezávislou servisní společností TÜV AUSTRIA Automotive. Všechny dosažené výsledky jsou potvrzeny společností TÜV AUSTRIA Automotive a jsou označeny příslušnou pečetí kvality.

img_OMV Čerpací stanice new

Digitalizované sledování kvality

Digitalizované sledování kvality umožňuje udržovat vysokou úroveň jistoty při dodržování parametrů paliva definovaných při vývoji. Aby bylo zajištěno, že z cisteren směrem k čerpacím stanicím OMV vyjíždějí pouze produkty splňující nejvyšší standardy, provádí se přísná kontrola naší jedinečné technologie ACTIVEFLOW™. Společnost OMV sleduje kvalitu až do okamžiku, kdy se paliva MaxxMotion dostanou na čerpací stanice a do nádrží našich zákazníků.

Vyhledávač olejů