Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Základní paliva

Super pro motor i životní prostředí

Univerzální, roky osvědčený benzín pro všechny motory se vyznačuje odolností poti detonačnímu spalování s oktanovým číslem minimálně 95 RON (Research Octane Number). 

Společností OMV speciálně vyvinutý a v "OMV Natural 95" obsažený moderní balíček aditiv Vám přinese následující výhody:

  • Delší životnost motoru díky ochraně před korozí a tvorbou usazenin
  • Nižší zátěž pro životní prostředí snížením množství výfukových plynů

OMV Natural 95 Vám nabízí více, než je kvalita Natural 95 bežná na trhu.

Dieselové palivo může v zimě způsobovat problémy motoru, protože se při poklesu teploty v motorové naftě tvoří krystaly parafínu. Nafta je zpočátku zakalená a poté ucpává palivový filtr, kdy při dalším snižování teploty může dojít k sehlání motoru.
Společnost OMV a všechny ostatní ropné společnosti proto nabízejí v období od 01.11. do 28.02. naftu pouze v zimní kvalitě - tzv. zimní diesel. Do této zimní nafty se přidávají speciální přísady, které snižují flokulaci krystalů parafinu při nízkých teplotách a zvyšují tak odolnost tohoto „zimního dieselu“ až na -20 ° C.
Pokud se chcete připravit na ještě nižší teploty, například chcete zaparkovat své auto přes noc na exponované pozici v mrazivém větru nebo jet na lyžařskou dovolenou, doporučujeme natankovat OMV MaxxMotion Performance Diesel, který má zimní ochranu až do -40 ° C.

Všechny teploty jsou hodnoty CFPP podle normy EN 590.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů