Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_banner_VIVA_nabídka

Vychutnejte si každý měsíc naše lahodné nabídky

Chcete změnu? Naši gurmánští odborníci sestavili lahodné nabídky, které se mění každý druhý měsíc. Výběr se pohybuje od jemných, sladkých překvapení až po vydatné občerstvení v podobě sendvičů a jiných. Ale všichni mají jedno společné: místní kvalitu a vysoce kvalitní přísady s autentickou chutí. To musíte ochutnat!

Na podzim jsme si pro Vás připravili až dva nové sendviče, kde je v hlavní roli PITA!
 

  • Pita Schnitzel

Tento sendvič vznikl před pár lety v OMV Rumunsko a je tam dlouhodobě nejprodávanější. Z Rumunska se tak tato receptura dostává i do dalších zemí. OMV Česká republika uvádí Pita Schnitzel na svůj trh jako první a navíc i v jeho nezměněné rumunské podobě.

Složení: Smažený kuřecí řízek, plátkový sýr Cheddar, medovo-hořčičný dressing, majonéza, červená paprika, červená cibule, salát. Pita chleba je z pšeničné mouky, vody a droždí.
 

  • Pita Chicken

Receptura sendviče s grilovaným kuřecím masem je výsledkem společné práce partnerů z čerpacích stanic OMV z celé republiky při příležitosti letošního setkání PartnersFora. Tento sendvič tam byl vyhodnocen jako ten nejlepší.

Složení: Grilovaná kuřecí prsa, grilované papriky v oleji, pepřová omáčka, majonéza, smažená sušená cibulka, rajče, salát. Pita chleba je z pšeničné mouky, vody a droždí.
 

img_pita

Členové věrnostního programu si mohou díky aplikaci MyStation vychutnat jakoukoliv z těchto 2 receptur za 350 bodů. Sendviče jsou na čerpacích stanicích dostupné od 1.9.2023, již od 89Kč.

Sladká nabídka

Vyzkoušejte dokonalou chuť našeho sladkého pečiva. Na vybraných čerpacích stanicích si nyní můžete vychutnat rohlíčky s bohatou nugátovo - vanilkovou náplní i s kávou Guatemala Americano za zvýhodněnou cenu.*
 

img_nugat_rohlicek_guatemala

*Seznam čerpacích stanic OMV s kávou Guatemala

  

Vyhledávač olejů