Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Rusko www.omv.ru Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com
Zavřít

Emanuele Ridi a jeho tým 2019

Představujeme vám OMV VIVA Chef Concept pro rok 2019!

Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi se rozhodl oživit nabídku svých sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV VIVA. V roce 2019 tak přichází s novým originálním konceptem OMV Chef Concept 2019, v rámci kterého bude postupně odhalovat další ambasadory a zvát je ke spolupráci při tvorbě vlastních, nových a osobitých signature sendvičů.

Těšte se na chuťovou inspiraci od lidí, kteří jsou specialisté na jiné oblasti než je Emaunelova gastronomie. Dohromady tak letos Emanuele Ridi představí celkem 4 tváře a tedy také 4 různé a nové signature sendviče, vždy tematicky spojené s inspirací od dané osoby.

Pavel Turek: první tvář Chef Conceptu 2019

Jako první osobnost si Emanuele Ridi pozval Pavla Turka, který je již léta ambasadorem prémiových paliv OMV MaxxMotion. Pavel Turek je přední český opinion leader v oblasti sportovního marketingu. Během 17 sezon ve formuli 1 spravoval miliardové roční rozpočty. Byl také komerčním ředitelem letecké série Red Bull Air Race a naposledy loni přestoupil do vedení jachtařského seriálu SailGP. Ať je však kdekoli a dělá cokoli, zůstává podle svých slov věrný nekompromistní a prověřené kvalitě paliv MaxxMotion.

Gorgonzola Mia: signature sendvič od Pavla Turka

Pavel Turek vede aktivní pracovní a osobní život. Hodně času tak tráví na cestách, kde preferuje zdravou a výživnou stravu. Spolu s Emanuelem Ridim proto připravili výtečný sendvič z kulaté multicereální bagetky flaguette, potřené medovo-hořčicovým dressingem, obložené italskou

sušenou šunkou prosciutto crudo a doplněné slámově bílým sýrem gorgonzolou. Čerstvá rukola dodává tomuto sendviči svěží chuť plnou energie na vaše cesty.

Ochutnejte vždy čerstvě připravené sendviče na OMV VIVA a nechte se inspirovat našimi ambasadory! 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů