Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Zavřít

Emanuele Ridi a jeho tým 2019

Představujeme vám OMV VIVA Chef Concept pro rok 2019!
Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi se rozhodl oživit nabídku svých sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV VIVA. V roce 2019 tak přichází s novým originálním konceptem OMV Chef Concept 2019, v rámci kterého bude postupně odhalovat další ambasadory a zvát je ke spolupráci při tvorbě vlastních, nových a osobitých signature sendvičů.

Těšte se na chuťovou inspiraci od lidí, kteří jsou specialisté na jiné oblasti než je Emanuelova gastronomie. Dohromady tak letos Emanuele Ridi představí celkem 4 tváře a tedy také 4 různé a nové signature sendviče, vždy tematicky spojené s inspirací od dané osoby.

Sendvič Manessino: Signature sendvič zaměstnanců čerpacích stanic OMV a Emanuele Ridiho

Není náhodou, že dobrých věcí se prostě neradi vzdáváme. Stejně tak to platí i o dnes již legendárním sendviči “Manessino”, který vznikl vlastně úplně náhodou v roce 2018.

Díky své originální chuti se tak záhy dostal až do naší nabídky, kde si získal velkou oblibu nejen u vás, našich zákazníků, ale i našich zaměstnanců. Přesně po roce jej tedy v listopadu a prosinci znovu zařadíme do nabídky čerstvých sendvičů na OMV VIVA čerpacích stanicích.

Na co se můžete těšit?

Vaše chuťové pohárky jistě potěší čerstvá rajčatová ciabatta potřena francouzskou hořčicí, obložena salámem Milano, sušenými rajčaty naloženými v olivovém oleji a proloženým mixem mladých salátových listů. 

Přesně to je sendvič „Manessino“! Sendvič, který je zajímavý nejen svou chutí a kombinací kvalitních surovin, ale také svým příběhem.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů