Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

Emanuele Ridi a jeho tým 2019

Představujeme vám OMV VIVA Chef Concept pro rok 2019!

Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi se rozhodl oživit nabídku svých sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV VIVA. V roce 2019 tak přichází s novým originálním konceptem OMV Chef Concept 2019, v rámci kterého bude postupně odhalovat další ambasadory a zvát je ke spolupráci při tvorbě vlastních, nových a osobitých signature sendvičů.

Těšte se na chuťovou inspiraci od lidí, kteří jsou specialisté na jiné oblasti než je Emaunelova gastronomie. Dohromady tak letos Emanuele Ridi představí celkem 4 tváře a tedy také 4 různé a nové signature sendviče, vždy tematicky spojené s inspirací od dané osoby.

Ben Cristovao: druhá tvář Chef Conceptu 2019

Ben Cristovao je zpěvák, zápasník v brazilském jiu-jitsu a vegan. Na hudební scéně se pohybuje deset let a za tu dobu stihl vydat mnoho úspěšných singlů, ze kterých jsou nejznámější např. Bomby, Padam, Asio nebo Sweet Chilly. Stal se jedním z nejúspěšnějších umělců v Česku a letos v září má v plánu vyprodat pražskou 02 Arenu. Ben Cristovao se věnuje vrcholově brazilskému jiu-jitsu a je mistrem Asie pro rok 2018.

Panino Vegano: signature sendvič od Bena Cristovao

Ben Cristovao jako aktivní vrcholový sportovec potřebuje neustále kvalitní stravu plnou energie, živin a minerálů. Zároveň již několik let nejí živočišnou stravu a je veganem. Veganská strava Benovi po všech stránkách vyhovuje a bez výjimky splňuje jeho nároky na kvalitní a chutnou výživu bez žádných kompromisů. Proto se také s Emanuelem Ridim rozhodli připravit pro OMV VIVA vegan sendvič Panino Vegano, který je výživově bohatý a chuťově velmi pestrý. Jeho hlavními složkami jsou cizrnový hummus, grilovaná paprika, čerstvá máta, rajčata a cibulové chutney. Cizrna, ze které se hummus připravuje, je bohatá na bílkoviny, sacharidy i vlákninu a má například 4x víc železa než vepřové maso. Dokáže tak opravdu nejen zasytit, ale dodá tělu i velké množství energie. 

Ochutnejte vždy čerstvě připravené sendviče na OMV VIVA a nechte se inspirovat našimi ambasadory! 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů