Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

Emanuele Ridi a jeho tým 2019

Představujeme vám OMV VIVA Chef Concept pro rok 2019!

Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi se rozhodl oživit nabídku svých sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV VIVA. V roce 2019 tak přichází s novým originálním konceptem OMV Chef Concept 2019, v rámci kterého bude postupně odhalovat další ambasadory a zvát je ke spolupráci při tvorbě vlastních, nových a osobitých signature sendvičů.

Těšte se na chuťovou inspiraci od lidí, kteří jsou specialisté na jiné oblasti než je Emaunelova gastronomie. Dohromady tak letos Emanuele Ridi představí celkem 4 tváře a tedy také 4 různé a nové signature sendviče, vždy tematicky spojené s inspirací od dané osoby.

Kristína Nemčková: třetí tvář Chef Conceptu 2019

Kristína se v kuchyni pohybuje už od svých pěti let. Vášeň k vaření a recepty sdílí na svém instagramu @made_by_kristina, kde ji sledují desítky tisíc uživatelů. Tento rok vydala vlastní kuchařku s názvem #UPGRADE. Tím potvrzuje, co o sobě sama říká: od dětství miluje vaření, skvělé jídlo a vymýšlení nových receptů. Pokrm, který naservírovala porotcům soutěže MasterChef Česko 2019, je zaujal natolik, že ji poslali rovnou do finále.

Sendvič Maialino: signature sendvič made by Kristína Nemčková

Kristína je skutečně kreativní kuchařka a navzdory svému věku rozhodně patří mezi celebrity, jako je Emanuele Ridi, dvorní šéfkuchař OMV VIVA. Jejich cesty se tak logicky spojily právě v kuchyni OMV a společně s Emanuelem Ridim se rozhodli připravit pro OMV VIVA nový sendvič, který Kristína nazvala Maialino. Sendvič Maialino je plný energie, kterou mu dodává velká porce trhaného vepřového a dva plátky slaniny, vše pěkně proložené salátem coleslaw a smaženou cibulkou v čerstvé řemeslné bulce.

Ochutnejte vždy čerstvě připravené sendviče na OMV VIVA a nechte se inspirovat našimi ambasadory!

 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů