Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Rusko www.omv.ru/ru-ru Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavřít

Emanuele Ridi a jeho tým 2019

Představujeme vám OMV VIVA Chef Concept pro rok 2019!
Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi se rozhodl oživit nabídku svých sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV VIVA. V roce 2019 tak přichází s novým originálním konceptem OMV Chef Concept 2019, v rámci kterého bude postupně odhalovat další ambasadory a zvát je ke spolupráci při tvorbě vlastních, nových a osobitých signature sendvičů.

Těšte se na chuťovou inspiraci od lidí, kteří jsou specialisté na jiné oblasti než je Emaunelova gastronomie. Dohromady tak letos Emanuele Ridi představí celkem 4 tváře a tedy také 4 různé a nové signature sendviče, vždy tematicky spojené s inspirací od dané osoby.

Radka Jirsová: čtvrtá tvář Chef Conceptu 2019
Radka je gastro odbornice na slovo vzatá. V OMV už 9 let dohlíží na kvalitu gastronomie v konceptu VIVA café. Veškeré receptury sendvičů, nabídka pečiva, ale i kávy jsou pod přísným drobnohledem této zkušené profesionálky. Radka umí být důsleným a náročným manažerem, který se na čerpacích stanicích OMV spokojí jen s tou nejvyšší kvalitou občerstvení. Zároveň je však také velmi kreativní kuchařkou a pekařkou. Po návštěvě jejího instagramu @radka.jir, kde se to chutnými pokrmy jen hemží, rozhodně dostanete chuť na něco sladkého. Náš tip: pár Radčiných receptů naleznete na blogu Cheese´n´Jam. Co třeba vyzkoušet banánové cupcakes s burákovým máslem?  

Sendvič Grande Salmone: signature sendvič od Radky Jirsové
Kreativita v kuchyni je to, co Radku baví nejvíc. Vymýšlet zdravější verze jídel ji dle jejích slov bralo tak nějak vždy. A jak sama říká, v kuchyni občas tancuje mezi slaným a sladkým, tučným a lehkým, pikantním a jemným… 
Pro čerpací stanice OMV VIVA proto připravila sendvič, který je chutný, zdravý, lehký, ale zároveň zaručeně zasytí. Sendvič Grande Salmone rozmazlí vaše chuťové pohárky kombinací delikátního uzeného lososa a smetanového sýra, položené na štiplavé rukole, zakápnuté medovo-hořčičným dressingem v tmavém vícerznném pečivu rhombig.

Ochutnejte vždy čerstvé sendviče na OMV VIVA a nechte se inspirovat našimi ambasadory!

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů