Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_dokonaly pozitek z kavy 1100x367

Naše VIVA káva - dokonalý kávový požitek s jemným italským pražením

Čerpací stanice OMV VIVA nabízejí VIVA kávu dle nové kávové receptury, kterou jsme připravili s pomocí profesionálního baristy. VIVA káva pochází z renomované tradiční pražírny Gimoka v Itálii, nedaleko jezera Como, kde praží kávu s nadšením a vášní již více než 30 let. Výsledkem je VIVA Cafe, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrna jsou jemně a pečlivě pražená, abychom dosáhli jedinečného aroma a dokonalé pěny.

img_Viva new logo

Espresso

Espresso káva je nejznámějším klasickým kávovým nápojem původem z Itálie a je tak základním stavebním kamenem pro další receptury kávy. Naše Espresso je silné a aromatické. Dopřejte si koncentrovaný kávový zážitek na dva až tři loky jako opravdoví milovníci italské kávy.

Espresso Macchiato

Pokud je pro Vás klasické Espresso příliš, zkuste ho zjemněné trochou našlehaného mléka. Vyzkoušejte naše Espresso Macchiato.

Double Espresso

Potřebujete větší dávku hodně silné kávy? Nově pro Vás máme v nabídce Double Espresso. V jednom šálku dostanete dvojnásobnou porci espressa včetně dvojité gramáže kávových zrn naší VIVA kávy.

Americano

Kávě Americano se u nás často říká Velké espresso, někdy i lungo. Ale my už přece víme, že espresso je jen jedno! Americano se vyznačuje větším objemem horké vody k základní porci espressa. Díky naší upravené receptuře zůstává tato káva silnou a aromatickou a je tak i naší nejprodávanější kávou.

Cappuccino

Správné Cappuccino má mít lehce nasládlou chuť po našlehaném teplém mléce. Pěna mléka nemá být příliš hutná a tvrdá, ale jemně krémová, propojená s mlékem. Zkuste si naše Cappuccino vychutnat i z nových porcelánových šálků VIVA Café. Přinese Vám hodnotný chuťový požitek z dobré kávy.

Flat White

Nápoj Flat White, označovaný někdy jako „australské cappuccino“. Právě z druhé strany naší zeměkoule tato káva pochází. Flat White je stále populárnější po celém světe. Splňuje tak požadavky na bohatou chuť kávy dvojitého espressa v kombinaci s příjmenou krémovou a uměrnou dávkou mléka.

Café Latte

Café Latte neboli dříve Latte Macchiato. Naše jinak lidově zvané „latéčko“ nově servísujeme do velkých porcelánových šálků VIVA Café. Recepturu s velkou dávkou mléka nabízíme s ještě bohatší mléčnou pěnou tak, jak se na Café Latte sluší a patří.

Naše kávy jsou servírovány s karamelovou sušenkou a smetánkou VIVA. Alergeny: sušenka obsahuje obiloviny obsahující lepek (pšeničná mouka) a VIVA smetánka obsahuje mléko. Mléčné produkty káv obsahují mléko.

 

 

 

img_Guatemala_kava_zrnka

Single Origin Guatemala – 100% Arabica

Jedna z nejlepších káv na světě se pěstuje ve výšinách střední Guatemaly. Arabica Single Origin Guatemala, kterou najdete na vybraných čerpacích stanicích OMV s VIVA, se vyznačuje čokooříškovými tóny. Tělo chuti je vláčné a středně silné s osvěžující kyselostí, doladěny jemným pražením pro dosažení sametově vláčného, ale intenzivního zážitku z kávy.

Seznam čerpacích stanic Guatemala (PDF, 108,5 KB)

 

VIVA Classic Selection – 80 % Arabica, 20% Robusta 

img_Viva classic selection-package

Představujeme Vám naší novou směs kávy VIVA Classic Selection, kterou tvoří 20% Robusty a 80% Arabicy. Výsledkem pražení kávových zrn je méně hořkosti, čímž je káva jemnější s bohatou krémovou lískooříškovou pěnou. Kávu provází  aroma sušeného ovoce a mléčné čokolády. Vychutnejte si svůj šálek kávy s plným tělem, nízkou kyselostí a jemnou hořkostí. 

Arabica dodává směsi výrazné aroma a šťavnatost. Zatímco, Robusta ji doplňuje o plnější, více hořkou zemitou chuť a díky vyššímu obsahu kofeinu dodává vaší šálku kávy sílu, která vás nabudí nejen během dlouhých cest.

 

 

img_2GO

Nestíháte u nás posedět?

Všechny kávy rádi připravíme do kelímku s sebou. Zároveň také nabízíme Café Latte, Cappucino i Americano ve variantě XL – ve velkém kelímku s sebou. Můžete si tak vychutnat větší varianty oblíbených káv na Vašich dlouhých cestách.

Porcelánové hrníčky TO GO pro opakované použití

OMV nabízí kávu s sebou i do porcelánových hrnků v červené nebo černé barvě o velikosti 0,4l, které mají nezaměnitelný design, silikonovou krytku a rukávek proti popálení.

Svůj TO GO hrnek můžete získat na vybraných čerpacích stanicích OMV s nabídkou kávy za 299 Kč nebo 1310 bodů s aplikací OMV MyStation. První kávu do svého hrnku dostanete od nás zdarma.
 

Vyhledávač olejů