Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Nová VIVA Cafe s nejjemnějším italským pražením na všech čerpacích stanicích OMV VIVA

Dokonalý požitek z kávy na čerpacích stanicích OMV VIVA.
Pohodlí a radost jsou klíčové, když se jedná o naplnění přání řidiček a řidičů. Abychom našim zákazníkům poskytovali nejen služby na nejvyšší úrovni, ale abychom jim mohli nabídnout i nejlepší kávový požitek, je důležité neustále vyvíjet a zlepšovat naše produkty. Moderní zákazník je náročný, s vyhraněným názorem na kvalitu kávy a oceňuje tu správnou kávovou atmosféru.

Šálek dobré kávy je symbolem pohody a radosti všedního dne. Tyto momenty, které doprovázejí během dne každého z vás, si v OMV mimořádně vážíme. Mnoho let jsme investovali do kvality světa VIVA KÁVY, abychom mohli poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší kávu.

Novinka: italské pražení
Nová VIVA káva pochází od renomované italské tradiční pražírny Gimoka, nedaleko jezera Como. Vybraní baristé a Tým VIVA CAFE spolupracovali více než půl roku na nové směsi VIVA kávy. Výsledkem je VIVA káva, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrnka jsou jemně a pečlivě pražené, abychom dosáhli jedinečného a bohatého aroma a dokonalé pěny.

Široká škála druhů kávy & stálý trénink týmu VIVA CAFE
Novou VIVA kávu si můžete vychutnat exkluzivně na čerpacích stanicích OMV VIVA. Lahodné druhy kávy vám pečlivě a vždy čerstvě připraví Tým VIVA CAFE: espresso, cappuccino, latte macchiato či espresso macchiato. A samozřejmě, všechny si můžete vzít i se sebou.

Nová komunikace & nové reklamní výstupy
Uvedení VIVA kávy je podporováno novou reklamní kampaní, která představuje svět VIVA kávy v novém designu. V centru pozornosti je značka VIVA, která je prezentována společně s nabídkou produktů a obrázky moderního světa kávy.

OMV VIVA dala se zavedením VIVA CAFE další signál ve prospěch rozvoje kvalitního vedení na trhu čerpacích stanic - v souladu s náročnými kávovými znalci, kteří si u nás rádi dělají každý den přestávku na kávu.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů