Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Nová VIVA Cafe s nejjemnějším italským pražením na všech čerpacích stanicích OMV VIVA

Dokonalý požitek z kávy na čerpacích stanicích OMV VIVA.
Pohodlí a radost jsou klíčové, když se jedná o naplnění přání řidiček a řidičů. Abychom našim zákazníkům poskytovali nejen služby na nejvyšší úrovni, ale abychom jim mohli nabídnout i nejlepší kávový požitek, je důležité neustále vyvíjet a zlepšovat naše produkty. Moderní zákazník je náročný, s vyhraněným názorem na kvalitu kávy a oceňuje tu správnou kávovou atmosféru.

Šálek dobré kávy je symbolem pohody a radosti všedního dne. Tyto momenty, které doprovázejí během dne každého z vás, si v OMV mimořádně vážíme. Mnoho let jsme investovali do kvality světa VIVA KÁVY, abychom mohli poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší kávu.

Novinka: italské pražení
Nová VIVA káva pochází od renomované italské tradiční pražírny Gimoka, nedaleko jezera Como. Vybraní baristé a Tým VIVA CAFE spolupracovali více než půl roku na nové směsi VIVA kávy. Výsledkem je VIVA káva, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrnka jsou jemně a pečlivě pražené, abychom dosáhli jedinečného a bohatého aroma a dokonalé pěny.

Široká škála druhů kávy & stálý trénink týmu VIVA CAFE
Novou VIVA kávu si můžete vychutnat exkluzivně na čerpacích stanicích OMV VIVA. Lahodné druhy kávy vám pečlivě a vždy čerstvě připraví Tým VIVA CAFE: espresso, cappuccino, latte macchiato či espresso macchiato. A samozřejmě, všechny si můžete vzít i se sebou.

Nová komunikace & nové reklamní výstupy
Uvedení VIVA kávy je podporováno novou reklamní kampaní, která představuje svět VIVA kávy v novém designu. V centru pozornosti je značka VIVA, která je prezentována společně s nabídkou produktů a obrázky moderního světa kávy.

OMV VIVA dala se zavedením VIVA CAFE další signál ve prospěch rozvoje kvalitního vedení na trhu čerpacích stanic - v souladu s náročnými kávovými znalci, kteří si u nás rádi dělají každý den přestávku na kávu.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů