Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

Nová VIVA Cafe s nejjemnějším italským pražením na všech čerpacích stanicích OMV VIVA

Dokonalý požitek z kávy IMG_CZ

Dokonalý požitek z kávy na čerpacích stanicích OMV VIVA.
Pohodlí a radost jsou klíčové, když se jedná o naplnění přání řidiček a řidičů. Abychom našim zákazníkům poskytovali nejen služby na nejvyšší úrovni, ale abychom jim mohli nabídnout i nejlepší kávový požitek, je důležité neustále vyvíjet a zlepšovat naše produkty. Moderní zákazník je náročný, s vyhraněným názorem na kvalitu kávy a oceňuje tu správnou kávovou atmosféru.

Šálek dobré kávy je symbolem pohody a radosti všedního dne. Tyto momenty, které doprovázejí během dne každého z vás, si v OMV mimořádně vážíme. Mnoho let jsme investovali do kvality světa VIVA KÁVY, abychom mohli poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší kávu.

Novinka: italské pražení
Nová VIVA káva pochází od renomované italské tradiční pražírny Gimoka, nedaleko jezera Como. Vybraní baristé a Tým VIVA CAFE spolupracovali více než půl roku na nové směsi VIVA kávy. Výsledkem je VIVA káva, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrnka jsou jemně a pečlivě pražené, abychom dosáhli jedinečného a bohatého aroma a dokonalé pěny.

Široká škála druhů kávy & stálý trénink týmu VIVA CAFE
Novou VIVA kávu si můžete vychutnat exkluzivně na čerpacích stanicích OMV VIVA. Lahodné druhy kávy vám pečlivě a vždy čerstvě připraví Tým VIVA CAFE: espresso, cappuccino, latte macchiato či espresso macchiato. A samozřejmě, všechny si můžete vzít i se sebou.

Nová komunikace & nové reklamní výstupy
Uvedení VIVA kávy je podporováno novou reklamní kampaní, která představuje svět VIVA kávy v novém designu. V centru pozornosti je značka VIVA, která je prezentována společně s nabídkou produktů a obrázky moderního světa kávy.

OMV VIVA dala se zavedením VIVA CAFE další signál ve prospěch rozvoje kvalitního vedení na trhu čerpacích stanic - v souladu s náročnými kávovými znalci, kteří si u nás rádi dělají každý den přestávku na kávu.

Vyhledávač olejů