Webové stránky OMV
Zavřít

Vyberte si VIVA kávu dle Vašich představ

Čerpací stanice OMV VIVA nabízejí VIVA kávu dle nové kávové receptury, kterou jsme připravili s pomocí profesionálního baristy. VIVA káva pochází z renomované tradiční pražírny Gimoka v Itálii, nedaleko jezera Como, kde praží kávu s nadšením a vášní již více než 30 let. Výsledkem je VIVA Cafe, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrna jsou jemně a pečlivě pražená, abychom dosáhli jedinečného aroma a dokonalé pěny.
 

 

Espresso

Espresso káva je nejznámějším klasickým kávovým nápojem původem z Itálie a je tak základním stavebním kamenem pro další receptury kávy. Naše Espresso je silné a aromatické. Dopřejte si koncentrovaný kávový zážitek na dva až tři loky jako opravdoví milovníci italské kávy. 

 

Espresso Macchiato

Pokud je pro Vás klasické Espresso příliš, zkuste ho zjemněné trochou našlehaného mléka. Vyzkoušejte naše Espresso Macchiato.
 

Double Espresso

Potřebujete větší dávku hodně silné kávy? Nově pro Vás máme v nabídce Double Espresso. V jednom šálku dostanete dvojnásobnou porci espressa včetně dvojité gramáže kávových zrn naší VIVA kávy.

  

Americano

Kávě Americano se u nás často říká Velké espresso, někdy i lungo. Ale my už přece víme, že espresso je jen jedno! Americano se vyznačuje větším objemem horké vody k základní porci espressa. Díky naší upravené receptuře zůstává tato káva silnou a aromatickou a je tak i naší nejprodávanější kávou. 

Cappuccino

Správné Cappuccino má mít lehce nasládlou chuť po našlehaném teplém mléce. Pěna mléka nemá být příliš hutná a tvrdá, ale jemně krémová, propojená s mlékem. Zkuste si naše Cappuccino vychutnat i z nových porcelánových šálků VIVA Café. Přinese Vám hodnotný chuťový požitek z dobré kávy.
 

Flat White - NOVINKA!

Poměrně nový nápoj Flat White, označovaný někdy jako „australské cappuccino“. Právě z druhé strany naší zeměkoule tato káva pochází. Flat White je stále populárnější po celém světe. Splňuje tak požadavky na bohatou chuť kávy dvojitého espressa v kombinaci s příjmenou krémovou a uměrnou dávkou mléka.
 

Café Latte

Café Latte neboli dříve Latte Macchiato. Naše jinak lidově zvané „latéčko“ nově servísujeme do velkých porcelánových šálků VIVA Café. Recepturu s velkou dávkou mléka nabízíme s ještě bohatší mléčnou pěnou tak, jak se na Café Latte sluší a patří.


Naše kávy jsou servírovány s karamelovou sušenkou a smetánkou VIVA. Alergeny: sušenka obsahuje obiloviny obsahující lepek (pšeničná mouka) a VIVA smetánka obsahuje mléko. Mléčné produkty káv obsahují mléko.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů