Webové stránky OMV
Zavřít
VIVA café

Vyberte si VIVA kávu dle Vašich představ

Čerpací stanice OMV VIVA nabízejí VIVA kávu dle nové kávové receptury, kterou jsme připravili s pomocí profesionálního baristy. VIVA káva pochází z renomované tradiční pražírny Gimoka v Itálii, nedaleko jezera Como, kde praží kávu s nadšením a vášní již více než 30 let. Výsledkem je VIVA Cafe, jejíž podstatou je nejjemnější italské pražení. Pouze ty nejkvalitnější kávová zrna jsou jemně a pečlivě pražená, abychom dosáhli jedinečného aroma a dokonalé pěny.
 

img_Espresso

 

Espresso

Espresso káva je nejznámějším klasickým kávovým nápojem původem z Itálie a je tak základním stavebním kamenem pro další receptury kávy. Naše Espresso je silné a aromatické. Dopřejte si koncentrovaný kávový zážitek na dva až tři loky jako opravdoví milovníci italské kávy. 

 

img_Espresso Macchiato

Espresso Macchiato

Pokud je pro Vás klasické Espresso příliš, zkuste ho zjemněné trochou našlehaného mléka. Vyzkoušejte naše Espresso Macchiato.
 

img_Americano/Double espresso

Double Espresso

Potřebujete větší dávku hodně silné kávy? Nově pro Vás máme v nabídce Double Espresso. V jednom šálku dostanete dvojnásobnou porci espressa včetně dvojité gramáže kávových zrn naší VIVA kávy.

  

img_Americano/Double espresso

Americano

Kávě Americano se u nás často říká Velké espresso, někdy i lungo. Ale my už přece víme, že espresso je jen jedno! Americano se vyznačuje větším objemem horké vody k základní porci espressa. Díky naší upravené receptuře zůstává tato káva silnou a aromatickou a je tak i naší nejprodávanější kávou. 

img_Cappucino

Cappuccino

Správné Cappuccino má mít lehce nasládlou chuť po našlehaném teplém mléce. Pěna mléka nemá být příliš hutná a tvrdá, ale jemně krémová, propojená s mlékem. Zkuste si naše Cappuccino vychutnat i z nových porcelánových šálků VIVA Café. Přinese Vám hodnotný chuťový požitek z dobré kávy.
 

img_Flat White

Flat White - NOVINKA!

Poměrně nový nápoj Flat White, označovaný někdy jako „australské cappuccino“. Právě z druhé strany naší zeměkoule tato káva pochází. Flat White je stále populárnější po celém světe. Splňuje tak požadavky na bohatou chuť kávy dvojitého espressa v kombinaci s příjmenou krémovou a uměrnou dávkou mléka.
 

img_Cafe Latte

Café Latte

Café Latte neboli dříve Latte Macchiato. Naše jinak lidově zvané „latéčko“ nově servísujeme do velkých porcelánových šálků VIVA Café. Recepturu s velkou dávkou mléka nabízíme s ještě bohatší mléčnou pěnou tak, jak se na Café Latte sluší a patří.


Naše kávy jsou servírovány s karamelovou sušenkou a smetánkou VIVA. Alergeny: sušenka obsahuje obiloviny obsahující lepek (pšeničná mouka) a VIVA smetánka obsahuje mléko. Mléčné produkty káv obsahují mléko.

Vyhledávač olejů