Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Doplňte energii a vitamíny s VIVA nápoji

Tuto přestávku si zasloužíte! 

Osvěžte se VIVA přírodními nápoji s vysokým obsahem vitamínů a dalších prospěšných látek.

Přidali jsme do produktového portfolia VIVA čtyři nové přírodní nápoje. VIVA čerstvě připravované čaje a vitamínové vody pro doplnění energie a vitamínů na cestách. VIVA nápoje neobsahují přidaný cukr, sladidla, umělá aromata, konzervační látky ani barviva.

Nová řada nápojů VIVA obsahuje odrůdy matcha a šípkového čaje i vitamínové vody z borůvek acaai a pomela. Všechny nápoje jsou navíc vhodné i pro vegany. Zároveň nápoje neobsahují žádný cukr ani jiná sladidla, jako je stevie. Veškerá sladkost pochází z přírodních ovocných zdrojů. Díky tomu mají naše nápoje VIVA nízký obsah kalorií. Kalorická hodnota láhve vitamínové vody je menší než  kalorická hodnota jablka. Toto kalorické množství hravě spálíte například pětiminutovou chůzí. 

Základem obou vitamínových vod je pramenitá voda, která je obohacena o přirozenou chuť ovoce. Výsledkem je, že jsou nápoje zvláště bohaté na živiny a splňují doporučené denní dávky vitamínu C a vitamínu B. K odrůdě borůvek-açai navíc přidáváme koenzym Q10, který vytváří energii v tělesných buňkách. Vitamínovou vodu limetka-pomelo doplňujeme o zelená kávová zrna.

Odrůdy matcha a šípkového čaje se vyrábějí infuzním procesem, při kterém se z čaje extrahují cenné, vysoce kvalitní látky. V této tradiční metodě vaření se používají pouze skutečné byliny, nikoli čajové extrakty.

Čaj matcha pomáhá lepší koncentraci, což ocení všichni řidiči na dlouhých cestách. Šípkový čaj má díky svému složení - šípkový čaj a ovocné šťávy ze švestek a ibišku revitalizující účinek na tělo.

Obal je 100% recyklovatelný. Láhev, uzávěr i obal mohou být zlikvidovány společně, a tak nezatěžují životní prostředí.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů