Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

VIVA pochutiny

VIVA přináší skvělou novinku v podobě jedinečných pochoutek. Zdravé VIVA ovocné tyčinky a pochoutkové směsi jsou skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí bez výčitek zamlsat.

Naše ovocné tyčinky a pochoutkové směsi jsou bez přidaného cukru či umělých přísad a žádná z nich neobsahuje palmový olej. Pochoutkové směsi najdete na našich čerpacích stanicích v baleních po 25-30 gramů v závislosti na příchutě.

Pochoutková směs ChocoBerries (30 g)

Sušené ovoce v lahodné čokoládě vyrobeno v Rakousku s použitím pouze organických přísad. Bio směs lyofilizovaného ovoce v bílé, mléčné a tmavé čokoládě. Čokoláda, použitá v této směsi, má navíc certifikát Fairtrade.

 

 

Pochoutková směs NutsMix (30 g)

Oříšková směs je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad. Bio směs se skládá z pražených mandlí, lískových ořechů a kešu ořechů.

 

 

 

Pochoutková směs SuperFruits (25 g)

Bio směs sušených plodů moruše bílé, borůvek, goji a slazené klikvy. Směs sušeného ovoce je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad.

 

 

 

Veganská pochoutková směs VeggieMix (25 g)

Bio směs pražených a solených sójových bobů s rajčatovou příchutí, sušených rajčatových vloček, cukety a pražených solených dýňových semínek. Pochoutka ze sušené zeleniny a semínek je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad.


 

FruitBar - rebarbora, jahoda (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti rebarbora a jahoda neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady, či palmový olej.

 

 

 

FruitBar - červená řepa, černý rybíz (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti červená řepa a černý rybíz neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady ani palmový olej.

 

 

 

FruitBar - jablko, mrkev a pomeranč (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti jablko, mrkev a pomeranč neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady ani palmový olej.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů