Webové stránky OMV
Zavřít

VIVA pochutiny

VIVA přináší skvělou novinku v podobě jedinečných pochoutek. Zdravé VIVA ovocné tyčinky a pochoutkové směsi jsou skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí bez výčitek zamlsat.

Naše ovocné tyčinky a pochoutkové směsi jsou bez přidaného cukru či umělých přísad a žádná z nich neobsahuje palmový olej. Pochoutkové směsi najdete na našich čerpacích stanicích v baleních po 25-30 gramů v závislosti na příchutě.

Pochoutková směs ChocoBerries (30 g)

Sušené ovoce v lahodné čokoládě vyrobeno v Rakousku s použitím pouze organických přísad. Bio směs lyofilizovaného ovoce v bílé, mléčné a tmavé čokoládě. Čokoláda, použitá v této směsi, má navíc certifikát Fairtrade.

 

 

Pochoutková směs NutsMix (30 g)

Oříšková směs je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad. Bio směs se skládá z pražených mandlí, lískových ořechů a kešu ořechů.

 

 

 

Pochoutková směs SuperFruits (25 g)

Bio směs sušených plodů moruše bílé, borůvek, goji a slazené klikvy. Směs sušeného ovoce je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad.

 

 

 

Veganská pochoutková směs VeggieMix (25 g)

Bio směs pražených a solených sójových bobů s rajčatovou příchutí, sušených rajčatových vloček, cukety a pražených solených dýňových semínek. Pochoutka ze sušené zeleniny a semínek je vyrobena v Rakousku s použitím pouze organických přísad.


 

FruitBar - rebarbora, jahoda (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti rebarbora a jahoda neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady, či palmový olej.

 

 

 

FruitBar - červená řepa, černý rybíz (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti červená řepa a černý rybíz neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady ani palmový olej.

 

 

 

FruitBar - jablko, mrkev a pomeranč (32 g)

Veganská ovocná tyčinka v příchuti jablko, mrkev a pomeranč neobsahuje žádný přidaný cukr, umělé přísady ani palmový olej.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů