Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Doplňte energii a vitamíny s VIVA nápoji

Osvěžte se VIVA přírodními nápoji s vysokým obsahem vitamínů a dalších prospěšných látek.

Přidali jsme do produktového portfolia VIVA čtyři nové přírodní nápoje. VIVA čerstvě připravované čaje a vitamínové vody pro doplnění energie a vitamínů na cestách. VIVA nápoje neobsahují přidaný cukr, sladidla, umělá aromata, konzervační látky ani barviva.

Nová řada nápojů VIVA obsahuje odrůdy matcha a šípkového čaje i vitamínové vody z borůvek acaai a pomela. Všechny nápoje jsou navíc vhodné i pro vegany. Zároveň nápoje neobsahují žádný cukr ani jiná sladidla, jako je stevie. Veškerá sladkost pochází z přírodních ovocných zdrojů. Díky tomu mají naše nápoje VIVA nízký obsah kalorií. Kalorická hodnota láhve vitamínové vody je menší než  kalorická hodnota jablka. Toto kalorické množství hravě spálíte například pětiminutovou chůzí. 

Základem obou vitamínových vod je pramenitá voda, která je obohacena o přirozenou chuť ovoce. Výsledkem je, že jsou nápoje zvláště bohaté na živiny a splňují doporučené denní dávky vitamínu C a vitamínu B. K odrůdě borůvek-açai navíc přidáváme koenzym Q10, který vytváří energii v tělesných buňkách. Vitamínovou vodu limetka-pomelo doplňujeme o zelená kávová zrna.

Obal je 100% recyklovatelný; láhev, uzávěr a obal mohou být zneškodněny spolu, a tak pomáhají chránit životní prostředí.

Vybrat si můžete ze 4 různých druhů chutných VIVA nápojů

RELOAD

RELOAD obnovuje energii a rovnováhu. Obsahuje koenzymu Q10, což je také silný antioxidant a další přidané vitamíny, kterými zaženete vyčerpání a únavu. Nesycený nealkoholický nápoj z pramenité vody s přírodní aroma borůvky a acai. Bez přídavku cukru. Pasterizované. Mírně zažloutnutí produktu je způsobeno přítomností vitamínů. Obsahuje přírodní cukry.

 

 

 

 

DRIVE

DRIVE vitamínová voda vás nabudí nejen během dlouhé cesty. Díky přidaným vitamínem a extraktu ze zelené kávy bude osvěžení ještě intenzivněji. Nesycený nealkoholický nápoj z pramenité vody s přírodní aroma zeleného citronu a pomela. Bez přídavku cukru. Pastrerizované. Mírně zažloutnutí produktu je způsobeno přítomností vitamínů. Obsahuje přírodní cukry.

 

 

 

 

FOCUS

FOCUS je připraven z výluhu čaje matcha ochucený s ovocnými šťávami s extraktem z citronové trávy. Právě díky matcha čaje dosáhnete zvýšenou koncentraci a vytrvalost. Bez přidaného cukru. Pasterizovaný.

 

 

 

 

REFRESH

REFRESH je nealkoholický nápoj připravený z výluhu šípkového čaje ochucený s ovocnými šťávami a extraktem z květu ibišku. Šípkový čaj zlepšuje cirkulaci krve, podporuje imunitu a bojuje proti únavě. Bez přidaného cukru. Pasterizovaný. Výrobek může obsahovat usazeniny z čajového výluhu. Obsahuje přírodní cukry.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů