Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_VIVA Vitamínová voda Banner

Doplňte energii a vitamíny s VIVA nápoji

Osvěžte se VIVA přírodními nápoji s vysokým obsahem vitamínů a dalších prospěšných látek.

Přidali jsme do produktového portfolia VIVA vitamínové vody pro doplnění energie a vitamínů na cestách. VIVA nápoje neobsahují přidaný cukr, sladidla, umělá aromata, konzervační látky ani barviva. Všechny nápoje jsou navíc vhodné i pro vegany. Veškerá sladkost pochází z přírodních ovocných zdrojů. Díky tomu mají naše nápoje VIVA nízký obsah kalorií. Kalorická hodnota láhve vitamínové vody je menší než  kalorická hodnota jablka. 

Základem vitamínových vod je pramenitá voda, která je obohacena o přirozenou chuť ovoce. Výsledkem je, že jsou nápoje zvláště bohaté na živiny a splňují doporučené denní dávky vitamínu C a vitamínu B. K odrůdě borůvek-açai navíc přidáváme koenzym Q10, který vytváří energii v tělesných buňkách. 

Obal je 100% recyklovatelný; láhev, uzávěr a obal mohou být zneškodněny spolu, a tak pomáhají chránit životní prostředí.

Vybrat si můžete ze dvou druhů chutných VIVA nápojů


 

Citron Pomelo
Citron Pomelo vás povzbudí nejen během dlouhé cesty. Díky přidaným vitamínům a extraktu ze zelené kávy bude osvěžení ještě intenzivnější. Nesycený nealkoholický nápoj z pramenité vody s přírodní příchutí zeleného citronu a pomela. Bez přidaného cukru. Pasterizované. Mírné zežloutnutí výrobku je způsobeno přítomností vitamínů. Obsahuje přírodní cukry.-

Blueberry Acai
Blueberry Acai obnovuje energii a rovnováhu. Obsahuje koenzym Q10, který je zároveň silným antioxidantem, a další vitaminy, které zahání vyčerpání a únavu.  Neslazený nesycený nápoj z pramenité vody s přírodní příchutí borůvek a acai. Bez přidaného cukru. Pasterizované. Mírné zežloutnutí výrobku je způsobeno přítomností vitamínů. Výrobek může obsahovat ložiska koenzymu Q10. Obsahuje přírodní cukry. 

-

Orange Lavender
Orange Lavender je nealkoholický nápoj, který udržuje tělo v rovnováze. Kombinace levandule a pomeranče pomáhá udržovat přirozenou imunitu a snižuje stres. Bez přidaného cukru. Pasterizované. Výrobek může obsahovat usazeniny čajového výluhu. Obsahuje přírodní cukry.

Vyhledávač olejů