Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_VIVA Croissanty banner

VIVA pochutiny

Aby byla vaše zastávka na cestě ještě sladší, čekají na vás na čerpacích stanicích OMV balené croissanty VIVA. Jsou k dispozici ve dvou příchutích: plněné čokoládovým krémem a jahodovo-vanilkovým krémem.

Croissanty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších certifikovaných surovin bez umělých barviv a palmového oleje. Základem správné chuti croissantu je těsto, u kterého se používá speciální a dlouhotrvající proces přírodního kynutí, díky němuž je těsto jemnější a chutnější. Používají se také pouze vejce z volného chovu a přidané máslo, které významně přispívá k mimořádné chuti croissantu. 


Nová balení croissantů na vás čekají v moderních obalech se značkou VIVA, které jsou 100% recyklovatelné a přispívají k ochraně životního prostředí.

 

VIVA CROISSANT ČOKOLÁDOVÝ

Croissant  s čokoládovu příchutí je vyroben bez palmového oleje za použití výhradně vajec z volného chovu. Použitá čokoláda je s certifikátem Rainforest Alliance, který označuje suroviny vyrobené metodami podporujícími tři pilíře udržitelnosti: sociální, ekonomický a environmentální.

Gramáž 45g
 

 

VIVA CROISSANT VANILKA - JAHODA

Croissant z listového těsta s vanilko-jahodovým krémem je vyroben bez palmového oleje za použití výhradně vajec z volného chovu. 

Gramáž 50g

Vyhledávač olejů