Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod OMV Card OMV Value Card PC banner

Předplacené karty OMV Value Card a OMV poukázky

Jedna karta, více možností: Předplacená karta OMV Value Card jako - perfektní dárek.

Společnost OMV Vám přináší atraktivní možnost, jak ocenit zaměstnance nebo obdarovat Vaše obchodní partnery nebo zákazníky. Věnujte jim OMV poukázku nebo předplacenou kartu OMV Value Card. Poukázka stejně jako předplacená karta umožňuje jejímu držiteli natankovat u čerpacích stanic OMV, uhradit nákup ve VIVA shopech a gastro provozech nebo využít služeb mycích linek OMV Top Wash.

OMV poukázky nabízíme v nominálních hodnotách 200 a 500 Kč, zatímco předplacené karty OMV Value Card jsou k dispozici v nominálních hodnotách 800 Kč, 1300 Kč a 2500 Kč. Nebo si můžete zvolit dobíjitelnou kartu OMV Flex Card, kterou můžete opakovaně dobíjet částkou v rozmezí od 1000 Kč do 50 000 Kč. Hodnotu dárku tak můžete určit Vy sami.

Předplacená karta, stejně jako poukázka, je platná po dobu dvou let od zakoupení a lze ji využít na kterékoliv z čerpacích stanic.

Objednáte-li poukázky za více než 200 000 Kč, můžeme je pro Vás také personalizovat natištěním loga Vaší firmy na přední stranu poukázek.  V tom případě nás kontaktujte na e-mailové adrese info.darkovepoukazky@omv.com.

Objednávku můžete zadat rovnou zde. Prosím berte na vědomí, že tato objednávka je závazná.

V případě dotazů neváhejte nás prosím kontaktovat na telefonním čísle +420 261 392 153 nebo mailem na info.darkovepoukazky@omv.com.

Objednávka OMV poukázek a předplacených karet OMV Value Cards

VOP OMV poukazky (PDF, 189,4 KB)

Vyhledávač olejů