Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod OMV Card OMV ČS karta

Palivová karta OMV Card: Tankujte pohodlně na fakturu

Zapomeňte na trápení se sbíráním bločků a dopřejte si méně starostí s firemními vozy. Vystavení palivové karty a vedení účtu jsou bezplatné. Objednejte si OMV Card online přes OMV Card Shop nebo vyplňte jednoduchý kontaktní formulář.

 Proč mít palivovou kartu OMV Card?

Tankování zaplatíte na fakturu

Získejte slevu za každé tankování

Image Velkoobchod OMV Card icon faktúra

Palivo pro vaše firemní vozy nemusíte platit v hotovosti ani kartou. Za pohonné hmoty pro váš vozový park dostanete nanejvýš dvě faktury měsíčně. Kromě toho už nebudete muset uchovávat pokladní bloky za tankování.

Image Velkoobchod OMV Card icon zľava

Na každý litr jak běžného, tak prémiového paliva dostanete fixní slevu v závislosti na vaší vlastní spotřebě. Vedení palivové karty je bezplatné. Neváhejte a kontaktujte nás kvůli nabídce šité na míru.

Tankujete doma i v zahraničí

Budete mít přehled o tankovaní ve vaší firme

Image Velkoobchod OMV Card icon sieť

S palivovou kartou OMV Card natankujete v České republice v síti čerpacích stanic OMV, Shell, Orlen a EuroOil. V zahraničí můžete tankovat v 34 zemích v Evropě a na více než 21 000 čerpacích stanicích společností Aral, BP, Circle K nebo eni, které patří do mezinárodní aliance ROUTEX.

Image Velkoobchod OMV Card icon FOS

Každá řidička a každý řidič ve firmě dostane svou tankovací kartu OMV Card. Blokovat, změnit limity, objednávat nové nebo náhradní karty OMV Card můžete online a v reálném čase přes aplikaci OMV Fleet Online Services (FOS). Při objednávce OMV Card přes OMV Card Shop získáte přístup zdarma. Jinak stojí měsíčně 139 Kč bez DPH.

Pro koho je palivová karta OMV Card?

Tankovací karta OMV Card je skvělým řešením pro firmy nebo živnostníky, kteří spotřebují měsíčně nejméně 200 litrů paliva za celý firemní vozový park.

Spokojených zákazníků je stále víc a víc, již brzy zveřejníme reference od některých z nich.

Pořiďte si palivovou kartu OMV Card zdarma

Pro každého firemního zákazníka připravíme individuální nabídku. Vyberte si z následujících způsobů nezávazné objednávky palivové karty OMV Card.

Online přes OMV Card Shop

Image Velkoobchod OMV Card icon Card Shop

Přes OMV Card Shop si můžete online nakonfigurovat všechny palivové karty OMV Card pro svou firmu. Připravte si základní informace o vaší společnosti a vozovém parku. Objednávka vám zabere minimálně 5 minut (v závislosti na velikosti vozového parku). Doporučujeme vyplnit na počítači. Na konci objednávání se automaticky vygeneruje smlouva.

Online přes jednoduchý formulář

Telefonicky nebo e-mailem

Image Velkoobchod OMV Card icon Web form

Ozvěte se nám prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře. Připravte si IČO své firmy a údaje o přibližné měsíční spotřebě vašeho vozového parku v litrech. Vyplnění formuláře vám zabere maximálně 3 minuty.

Image Velkoobchod OMV Card icon Mobil Mail

Dáváte přednost komunikování přes telefon nebo e-mailem? Kontaktujte nás na čísle +420 261 392 153 nebo nám napište e-mail na karty.podporazakaznikum@omv.com a my se vám ozveme co nejdříve.

 Užitečné informace o palivové kartě OMV Card
 

Vyhledávač olejů