Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
OMV Climate Neutral Card
Máte zájem jezdit bez uhlíkové stopy?
Zjistit více
OMV Card Shop
Zde si můžete objednat Vaše palivové karty OMV Card rychle a pohodlně
Zjistit více
Máte zájem o nabídku šitou na míru?
Vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat
Zjistit více

Palivová karta OMV Card

Řízení Vašeho vozového parku je stále složitější – ať už v tuzemsku, nebo v zahraničí. Proto Vám nabízíme komplexní balík služeb, jenž podpoří a usnadní Vaše podnikání. Tento balík zahrnuje palivovou kartu OMV Card, hustou síť čerpacích stanic OMV a ROUTEX, vysoce kvalitní pohonné hmoty a AdBlue pro čistější životní prostředí a spoustu na míru šitých dalších výhod pro Vaše podnikání.

Naráz tak získáte národní i mezinárodní nabídku upravenou dle Vašich potřeb. Máte-li zájem o zaslání cenové nabídky na OMV Card, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 261 392 153, e-mailem na info.omvcardsales@omv.com nebo prostřednictvím formuláře.

OMV Card je pro Vás ideální volbou, má-li Váš vozový park více než 3 vozidla nebo pokud Vaše spotřeba paliva přesahuje 6000 litrů ročně.

Přehled Vašich výhod

S Vaší palivovou kartou OMV Card jste vždy vítáni

v Česku

  • na více než 140 čerpacích stanicích OMV,
  • ale i na čerpacích stanicích Shell, Benzina a EuroOil,

v Evropě

  • na více než 2 000 čerpacích stanicích OMV, Petrom a Avanti,
  • v 33 evropských zemích na více než 20 000 čerpacích stanicích ROUTEX partnerů Aral, BP, CircleK, a eni
  • ve 29 zemích na více než 1 700 čerpacích stanicích ROUTEX for TRUCKS podél nejdůležitějších evropských tranzitních koridorů

OMV Fleet Online Services nabízí nepřetržitý online přístup ke správě všech Vašich palivových karet v reálném čase 24 hodin 7 dní v týdnu. S OMV Fleet Online Services můžete své karty nechat zablokovat v reálném čase, objednávat nové nebo náhradní karty, s okamžitou platností nastavovat jejich limity, mít přehled o všech transakcích nebo si také stáhnout své faktury.

Pohodlné řešení platby mýtného – k úhradě mýtného či poplatků za tunely můžete nyní také jednoduše použít svou palivovou kartu OMV Card. Umožní Vám bezhotovostní průjezd přes mýtnice, mosty a tunely, sníží počet zastavení, ušetří čas a neustále Vám bude poskytovat jasný přehled o všech transakcích. Navíc Vám teď s palubní jednotkou OMV SMART TOLL EUROPE nabízíme skvělé řešení platby mýta pro Vaše trasy po celé Evropě.

Palivová karta OMV Card vedle flexibilní fakturace podporuje proces efektivního vrácení DPH a daně z pohonných hmot ze zahraničí. Při použití netto vratky DPH přes OMV se můžete spolehnout na bezpečný převod peněz na Váš účet – a to ještě před termínem splatnosti faktury za palivo. Nabízíme Vám tři různé druhy refundace.

Zaručujeme nejvyšší úroveň bezpečnosti, abychom předešli zneužívání palivových karet OMV, krádežím a podvodům. Na všech Vašich kartách lze samostatně nastavit denní, týdenní nebo měsíční limity, skupinové či samostatné PIN kódy, různé úrovně autorizace s rozdílnými kategoriemi karet – od servisního kódu 60 (který umožňuje základní služby, jako je nákup nafty a AdBlue® či úhrady mýtného) až po servisní kód 64 (jenž umožňuje využívání celé řady dalších produktů a služeb souvisejících s vozidlem, např. při nákupu pneumatik, baterií, náhradních dílů nebo u různých druhů služeb).

K dodatečným službám v rámci palivové karty OMV Card patří:

  • OMV Servis 24 International – Vaše celoevropská asistenční služba pro nákladní vozidla,
  • čištění nákladních vozidel a cisteren,
  • mytí motorových vozidel a
  • služby „Rolling Road“ pro kombinovanou silniční a železniční dopravu.

Kontaktní formulář

Vyhledávač olejů