Webové stránky OMV
Zavřít
OMV Climate Neutral Card
Máte zájem jezdit bez uhlíkové stopy?
Zjistit více
OMV Card Shop
Zde si můžete objednat Vaše palivové karty OMV Card rychle a pohodlně
Zjistit více
Máte zájem o nabídku šitou na míru?
Vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat
Zjistit více
OMV SMART TOLL EUROPE
Skvělé řešení úhrady mýtného pomocí technologie EETS
Zjistit více

Palivová karta OMV Card

Řízení Vašeho vozového parku je stále složitější – ať už v tuzemsku, nebo v zahraničí. Proto Vám nabízíme komplexní balík služeb, jenž podpoří a usnadní Vaše podnikání. Tento balík zahrnuje palivovou kartu OMV Card, hustou síť čerpacích stanic OMV a ROUTEX, vysoce kvalitní pohonné hmoty a AdBlue pro čistější životní prostředí a spoustu na míru šitých dalších výhod pro Vaše podnikání.

Naráz tak získáte národní i mezinárodní nabídku upravenou dle Vašich potřeb. Máte-li zájem o zaslání cenové nabídky na OMV Card, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 261 392 153, e-mailem na info.omvcardsales@omv.com nebo prostřednictvím formuláře.

OMV Card je pro Vás ideální volbou, má-li Váš vozový park více než 3 vozidla nebo pokud Vaše spotřeba paliva přesahuje 6000 litrů ročně.

Přehled Vašich výhod

S Vaší palivovou kartou OMV Card jste vždy vítáni

v Česku

  • na více než 140 čerpacích stanicích OMV,
  • ale i na čerpacích stanicích Shell, Benzina a EuroOil,

v Evropě

  • na více než 2 000 čerpacích stanicích OMV, Petrom a Avanti,
  • v 33 evropských zemích na více než 20 000 čerpacích stanicích ROUTEX partnerů Aral, BP, CircleK, a eni
  • ve 29 zemích na více než 1 700 čerpacích stanicích ROUTEX for TRUCKS podél nejdůležitějších evropských tranzitních koridorů

OMV Fleet Online Services nabízí nepřetržitý online přístup ke správě všech Vašich palivových karet v reálném čase 24 hodin 7 dní v týdnu. S OMV Fleet Online Services můžete své karty nechat zablokovat v reálném čase, objednávat nové nebo náhradní karty, s okamžitou platností nastavovat jejich limity, mít přehled o všech transakcích nebo si také stáhnout své faktury.

Pohodlné řešení platby mýtného – k úhradě mýtného či poplatků za tunely můžete nyní také jednoduše použít svou palivovou kartu OMV Card. Umožní Vám bezhotovostní průjezd přes mýtnice, mosty a tunely, sníží počet zastavení, ušetří čas a neustále Vám bude poskytovat jasný přehled o všech transakcích. Navíc Vám teď s palubní jednotkou OMV SMART TOLL EUROPE nabízíme skvělé řešení platby mýta pro Vaše trasy po celé Evropě.

Palivová karta OMV Card vedle flexibilní fakturace podporuje proces efektivního vrácení DPH a daně z pohonných hmot ze zahraničí. Při použití netto vratky DPH přes OMV se můžete spolehnout na bezpečný převod peněz na Váš účet – a to ještě před termínem splatnosti faktury za palivo. Nabízíme Vám tři různé druhy refundace.

Zaručujeme nejvyšší úroveň bezpečnosti, abychom předešli zneužívání palivových karet OMV, krádežím a podvodům. Na všech Vašich kartách lze samostatně nastavit denní, týdenní nebo měsíční limity, skupinové či samostatné PIN kódy, různé úrovně autorizace s rozdílnými kategoriemi karet – od servisního kódu 60 (který umožňuje základní služby, jako je nákup nafty a AdBlue® či úhrady mýtného) až po servisní kód 64 (jenž umožňuje využívání celé řady dalších produktů a služeb souvisejících s vozidlem, např. při nákupu pneumatik, baterií, náhradních dílů nebo u různých druhů služeb).

K dodatečným službám v rámci palivové karty OMV Card patří:

  • OMV Servis 24 International – Vaše celoevropská asistenční služba pro nákladní vozidla,
  • čištění nákladních vozidel a cisteren,
  • mytí motorových vozidel a
  • služby „Rolling Road“ pro kombinovanou silniční a železniční dopravu.

Kontaktní formulář

Vyhledávač olejů