Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Zavřít

Vaše OMV Card má řadu výhod

OMV Card zahrnuje kompletní balíček národních a mezinárodních produktů a služeb, který je přesně šitý na míru Vašim potřebám. Jako držitel OMV Card máte také nárok na dodatečné výhody a služby. Zúčtování těchto extra volitelných služeb se zpracovává jednou nebo dvakrát měsíčně a objeví se na Vaší OMV Card faktuře.

Přehled Vašich výhod

 • 7 bezpečnostních funkcí proti zneužití Vašich karet
 • OMV Servis 24 International – Vaše celoevropská asistenční služba
 • Čistění nákladních vozidel a cisteren
 • Mytí motorových vozidel
 • Služby "Rolling Road" pro kombinovanou silniční a železniční dopravu

Celoevropská asistenční služba – OMV Service 24 International

V OMV je naší nejvyšší prioritou udržovat Váš obchod v pohybu. To je důvod, proč Vaše OMV Card nabízí spolehlivou a efektivní asistenční podporu a jiné služby po celé Evropě. 

OMV Servis 24 International Vám pomáhá 24 hodin denně 7 dní v týdnu a v rámci celé Evropy. Stačí kontaktovat naši nonstop linku +43 36 22 / 72308 a my pro Vás zabezpečíme tyto služby:

 • havarijní služba poskytovaná bez ohledu na značku vozidla,
 • servis v případě poškození pneumatik,
 • odtahová a vyprošťovací služba,
 • servis v případě poruchy nápravy a přívěsu,
 • asistence při placení pokut s možností refundace,
 • asistence při policejních kontrolách a překladatelské služby,
 • překládka a další přeprava,
 • zabezpečení náhradních vozidel.

Dodatečné služby, (PDF, 724,2 KB)

Bezpečnost na prvním místě
 

Bezpečnost držitelů OMV Card má pro nás absolutní prioritou. V první řadě v rámci akceptační sítě OMV, kde je možné platit OMV kartou všechny produkty a služby související s provozem vozidla. V druhé řadě pomocí PIN kódu, bezpečnostních prvků na kartě a kontrol transakcí tak, aby se zabránilo případnému zneužití. Toto zabezpečení přináší pocit jistoty v rámci celé sítě OMV a ROUTEX v Evropě a kdekoliv, kam Vás Váš byznys zavede.

Vysoká úroveň zabezpečení přichází s Vaší OMV Card při používání elektronických čteček karet na čerpacích stanicích. Budete potřebovat čtyřmístné osobní identifikační číslo (PIN).

Vyberte si typ kódu PIN, který je pro Vás nejlepší:

 • skupinový PIN: stejný PIN pro všechny karty,
 • skupinový PIN podle výběru zákazníka: jeden PIN definovaný pro všechny OMV karty,
 • samostatný PIN: každá karta má vlastní PIN kód.V případě ztráty OMV karty nás okamžitě informujte, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Efektivní péče o Váš vozový park

Pravidelné čištění Vašich nákladních vozidel a cisteren přenechejte profesionálům. Na našich speciálně vybavených stanovištích budou Vaše nákladní auta a cisterny profesionálně vyčištěny. Zaplatit můžete jednoduše a bezhotovostně Vaší OMV Card.

Stations with truck and tank wagon washing (PDF, 76,2 KB)

Dokonale pečovat o auto a šetrně se chovat k životnímu prostředí

Je pro řidiče něco krásnějšího než oslnivě se lesknoucí, čistý vůz?

Čistota nejen pro Vaše auto, nýbrž také pro životní prostředí. Tím se u nás uzavírá kruh mezi člověkem a životním prostředím, technikou a chemií. OMV Top Wash je synonymem pro profesionalitu a kompetenci, pro perfektní péči o automobily se zárukou kvality. Dáváme naše automyčky pravidelně kontrolovat nezávislými kontrolory.

Kombinovaná silniční a železniční doprava

Kombinace silniční a železniční dopravy, známá rovněž jako "Rolling Road" nebo "Combi-Traffic", znamená, že Vaši řidiči mohou část své trasy absolvovat železniční dopravou, což je výhodné ekonomicky i ekologicky. Vaše přeprava pokračuje, i když si Váš řidič dává pauzu nebo drží povinný čas odpočinku.

Je to jednoduché

Stáhněte si a vyplňte kontaktní formulář nejpozději 4 hodiny před uzávěrkou na Schenker & Co, fax: +43-5274-86290. Pro stabilní rezervace jednoduše kontaktujte linku: +43-5274-87327.

 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů