Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Vaše OMV Card má řadu výhod

OMV Card zahrnuje kompletní balíček národních a mezinárodních produktů a služeb, který je přesně šitý na míru Vašim potřebám. Jako držitel OMV Card máte také nárok na dodatečné výhody a služby. Zúčtování těchto extra volitelných služeb se zpracovává jednou nebo dvakrát měsíčně a objeví se na Vaší OMV Card faktuře.

Přehled Vašich výhod

 • 7 bezpečnostních funkcí proti zneužití Vašich karet
 • OMV Servis 24 International – Vaše celoevropská asistenční služba
 • Čistění nákladních vozidel a cisteren
 • Mytí motorových vozidel
 • Služby "Rolling Road" pro kombinovanou silniční a železniční dopravu

Celoevropská asistenční služba – OMV Service 24 International

V OMV je naší nejvyšší prioritou udržovat Váš obchod v pohybu. To je důvod, proč Vaše OMV Card nabízí spolehlivou a efektivní asistenční podporu a jiné služby po celé Evropě. 

OMV Servis 24 International Vám pomáhá 24 hodin denně 7 dní v týdnu a v rámci celé Evropy. Stačí kontaktovat naši nonstop linku +43 36 22 / 72308 a my pro Vás zabezpečíme tyto služby:

 • havarijní služba poskytovaná bez ohledu na značku vozidla,
 • servis v případě poškození pneumatik,
 • odtahová a vyprošťovací služba,
 • servis v případě poruchy nápravy a přívěsu,
 • asistence při placení pokut s možností refundace,
 • asistence při policejních kontrolách a překladatelské služby,
 • překládka a další přeprava,
 • zabezpečení náhradních vozidel.

Dodatečné služby, (PDF, 724,2 KB)

Bezpečnost na prvním místě
 

Bezpečnost držitelů OMV Card má pro nás absolutní prioritou. V první řadě v rámci akceptační sítě OMV, kde je možné platit OMV kartou všechny produkty a služby související s provozem vozidla. V druhé řadě pomocí PIN kódu, bezpečnostních prvků na kartě a kontrol transakcí tak, aby se zabránilo případnému zneužití. Toto zabezpečení přináší pocit jistoty v rámci celé sítě OMV a ROUTEX v Evropě a kdekoliv, kam Vás Váš byznys zavede.

Vysoká úroveň zabezpečení přichází s Vaší OMV Card při používání elektronických čteček karet na čerpacích stanicích. Budete potřebovat čtyřmístné osobní identifikační číslo (PIN).

Vyberte si typ kódu PIN, který je pro Vás nejlepší:

 • skupinový PIN: stejný PIN pro všechny karty,
 • skupinový PIN podle výběru zákazníka: jeden PIN definovaný pro všechny OMV karty,
 • samostatný PIN: každá karta má vlastní PIN kód.V případě ztráty OMV karty nás okamžitě informujte, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

7x zabezpečení proti zneužití Vašich karet

V případě ztráty některé z Vašich OMV karet nám okamžitě zavolejte na telefonní číslo +420 261 392 153. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Efektivní péče o Váš vozový park

Pravidelné čištění Vašich nákladních vozidel a cisteren přenechejte profesionálům. Na našich speciálně vybavených stanovištích budou Vaše nákladní auta a cisterny profesionálně vyčištěny. Zaplatit můžete jednoduše a bezhotovostně Vaší OMV Card.

Stations with truck and tank wagon washing (PDF, 76,2 KB)

Dokonale pečovat o auto a šetrně se chovat k životnímu prostředí

Je pro řidiče něco krásnějšího než oslnivě se lesknoucí, čistý vůz?

Čistota nejen pro Vaše auto, nýbrž také pro životní prostředí. Tím se u nás uzavírá kruh mezi člověkem a životním prostředím, technikou a chemií. OMV Top Wash je synonymem pro profesionalitu a kompetenci, pro perfektní péči o automobily se zárukou kvality. Dáváme naše automyčky pravidelně kontrolovat nezávislými kontrolory.

Kombinovaná silniční a železniční doprava

Kombinace silniční a železniční dopravy, známá rovněž jako "Rolling Road" nebo "Combi-Traffic", znamená, že Vaši řidiči mohou část své trasy absolvovat železniční dopravou, což je výhodné ekonomicky i ekologicky. Vaše přeprava pokračuje, i když si Váš řidič dává pauzu nebo drží povinný čas odpočinku.

Je to jednoduché

Stáhněte si a vyplňte kontaktní formulář nejpozději 4 hodiny před uzávěrkou na Schenker & Co, fax: +43-5274-86290. Pro stabilní rezervace jednoduše kontaktujte linku: +43-5274-87327.

 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů