Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod OMV Card Doplnkové ČS muž tankuje

Vaše OMV Card má řadu výhod

OMV Card zahrnuje kompletní balíček národních a mezinárodních produktů a služeb, který je přesně šitý na míru vašim potřebám. Jako držitel OMV Card máte také nárok na dodatečné výhody a služby. Zúčtování těchto extra volitelných služeb se zpracovává jednou nebo dvakrát měsíčně a objeví se na vaší OMV Card faktuře.

Image Velkoobchod OMV Card Doplnkové Icon 24/7

Celoevropská asistenční služba – OMV Service 24 International

V OMV je naší nejvyšší prioritou udržovat váš obchod v pohybu. To je důvod, proč vaše palivová karta OMV Card nabízí spolehlivou a efektivní asistenční podporu a jiné služby po celé Evropě. 

OMV Servis 24 International vám pomáhá 24 hodin denně 7 dní v týdnu a v rámci celé Evropy. Stačí kontaktovat naši nonstop linku +43(0)5 050 247 365 159 a my pro vás zabezpečíme tyto služby:

  • havarijní služba poskytovaná bez ohledu na značku vozidla,
  • servis v případě poškození pneumatik,
  • odtahová a vyprošťovací služba,
  • servis v případě poruchy nápravy a přívěsu,
  • asistence při placení pokut s možností refundace,
  • asistence při policejních kontrolách a překladatelské služby,
  • překládka a další přeprava,
  • zabezpečení náhradních vozidel.

Image Velkoobchod OMV Card Doplnkové Truck z ľava

Pravidelné čištění vašich nákladních vozidel a cisteren přenechejte profesionálům. Na našich speciálně vybavených stanovištích budou vaše nákladní auta a cisterny profesionálně vyčištěny. Zaplatit můžete jednoduše a bezhotovostně vaší palivovou kartou OMV Card.

Stations with truck and tank wagon washing (PDF, 76,2 KB)

Kombinovaná silniční a železniční doprava

Kombinace silniční a železniční dopravy, známá rovněž jako "Rolling Road" nebo "Combi-Traffic", znamená, že vaši řidiči mohou část své trasy absolvovat železniční dopravou, což je výhodné ekonomicky i ekologicky. Vaše přeprava pokračuje, i když si váš řidič dává pauzu nebo drží povinný čas odpočinku.

Stáhněte si a vyplňte  kontaktní formulář  nejpozději 4 hodiny před uzávěrkou na Schenker & Co. Pro stabilní rezervace jednoduše kontaktujte linku: +43 5274 87327.

Image Velkoobchod OMV Card Doplnkové Vlaková spojení

Vyhledávač olejů