Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Máte zájem nastavit si individuální PIN kód pro své OMV karty podle svého přání?

  • Na vytvoření a zadání vlastního PIN kódu použijte pole „Zákazníkem zvolený PIN kód“. 
  • Potvrďte PIN kód jeho opětovným zadáním do pole „Zopakujte PIN kód“.
  • Pro ukončení, klikněte na tlačítko "Potvrdit".

Změnou svého PIN kódu zároveň vyjadřujete svůj souhlas s tím, že svůj nový PIN kód budete uchovávat v přísné tajnosti a stejnou odpovědnost přenesete také na všechny uživatele Vašich karet OMV Card. Vezměte prosím na vědomí, že Vámi zvolený PIN kód nelze přiřadit k již existujícím kartám OMV Cards. 

Bližší informace ohledně "PIN kódu na přání" naleznete zde .

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na zabezpečené webové stránce společnosti OMV Refining & Marketing GmbH. Žádný zaměstnanec nebude nikdy vědět o Vámi zvoleném osobním PIN kódu a neexistuje žádný způsob, jak bychom Váš PIN kód mohli zobrazit dekódovaný. Z důvodu bezpečnosti údajů je mimořádně důležité, abyste si svůj PIN kód vybrali sami – my jako tým OMV Cards to za Vás udělat nemůžeme. My v OMV jsme odpovědní výhradně za zpracování údajů k Vašemu PIN kódu.

V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 261 392 153 nebo e-mailem na info.omvcardsales@omv.com.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů