Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Máte zájem nastavit si individuální PIN kód pro své OMV karty podle svého přání?

  • Na vytvoření a zadání vlastního PIN kódu použijte pole „Zákazníkem zvolený PIN kód“. 
  • Potvrďte PIN kód jeho opětovným zadáním do pole „Zopakujte PIN kód“.
  • Pro ukončení, klikněte na tlačítko "Potvrdit".

Změnou svého PIN kódu zároveň vyjadřujete svůj souhlas s tím, že svůj nový PIN kód budete uchovávat v přísné tajnosti a stejnou odpovědnost přenesete také na všechny uživatele Vašich karet OMV Card. Vezměte prosím na vědomí, že Vámi zvolený PIN kód nelze přiřadit k již existujícím kartám OMV Cards. 

Bližší informace ohledně "PIN kódu na přání" naleznete zde .

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na zabezpečené webové stránce společnosti OMV Refining & Marketing GmbH. Žádný zaměstnanec nebude nikdy vědět o Vámi zvoleném osobním PIN kódu a neexistuje žádný způsob, jak bychom Váš PIN kód mohli zobrazit dekódovaný. Z důvodu bezpečnosti údajů je mimořádně důležité, abyste si svůj PIN kód vybrali sami – my jako tým OMV Cards to za Vás udělat nemůžeme. My v OMV jsme odpovědní výhradně za zpracování údajů k Vašemu PIN kódu.

V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 261 392 153 nebo e-mailem na info.omvcardsales@omv.com.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů