Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod PH truck energy circle

OMV velkoobchod s palivy

OMV jako největší ropná společnost v našem regionu nejen dodává benzin, naftu a AdBlue prostřednictvím mezinárodní sítě čerpacích stanic, ale věnuje se také velkoobchodním aktivitám v oblasti paliv. OMV je nejlepší volbou pro vaše podnikání v oblasti dopravy, zemědělství, výstavby nebo průmyslu, protože garantuje kvalitu svých paliv v rámci celé Evropy a po celý rok. 

Kontaktujte nás

na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com prostřednictvím formuláře

OMV jako váš obchodní partner

OMV jako přední mezinárodní ropná a plynárenská společnost pokládá za svou hlavní úlohu uspokojování potřeb svých obchodních partnerů. Zásluhou tří rafinerií, široké sítě čerpacích stanic a skladovacích kapacit zaručujeme maximální bezpečnost dodávek a vysokou kvalitu našich produktů.

Díky našim logistickým službám dokážeme pro naše obchodní partnery zabezpečit závozy pohonných hmot do vašich vlastních palivových nádrží, čerpacích stanic nebo výrobních závodů. 
Naše vysoce kvalitní produkty a služby, technická odbornost, logistika skladování a dodávky paliv pomáhají optimalizovat vaše podnikání v České republice i v zahraničí. 

Přehled vašich výhod

 

Nejmodernější paliva

Naše naftová paliva spočívají na vysoce kvalitním složení v kombinaci se speciálně vyvinutým inovativním balíčkem výkonnostních aditiv. Zásluhou toho naftová paliva OMV nejen udržují čistotu palivového systému, ale optimalizují také výkon motoru a zároveň snižují jak spotřebu, tak emise. Životnost motorů se zvyšuje, náklady na údržbu klesají, doba zdržení během tankování se zkracuje. Jinými slovy: vaše doprava je rentabilnější. 

Našim konečným zákazníkům nabízíme kromě benzinu OMV Super 95 a OMV Super Plus, standardní nafty OMV Diesel ECO7 také prémiové produkty OMV Diesel Add ECO7 a OMV EcoPro Diesel.

Vyhledávač olejů