Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít
Klimaticky neutrální doprava
Mám záujem o ponuku pro velkoodběratele pohonných hmot
Zjistit více

Klimaticky neutrální doprava

v zájmu snížení skleníkových plynů 

Kompenzování emisí CO2 je vedle zamezování a redukce skleníkových plynů další důležitý krok v celkové ochraně klimatu. V rámci klimaticky neutrální dopravy od OMV podporujete projekty ochrany klimatu a kompenzujete tak emise CO2.

  1. Stačí definovat kterou, případně zda všechny z Vašich objednávek chcete zaregistrovat jako klimaticky neutrální, a zaslat nám tuto informaci e-mailem.
  2. Litry, které natankujete, se přes OMV portfolio projektů ochrany klimatu automaticky nastaví jako klimaticky neutrální.
  3. Jako potvrzení dostanete od společnosti ClimatePartner certifikát, který Vám poskytuje přehled o Vašich kompenzovaných množstvích CO2.

CO2 je skleníkový plyn, který absorbuje sluneční záření odražené ze zemského povrchu a reflektuje ho zpět na Zemi. Aby se zabránilo vzniku skleníkového plynu, a tím dalšímu zvyšování teploty v nadcházejících letech, je nutné využít všechny možnosti ochrany klimatu. Jednou z možností je kompenzace CO2 investováním do projektů zaměřených na ochranu klimatu.

OMV se rozhodlo pro společnost ClimatePartner, jednoho z předních poskytovatelů řešení na ochranu klimatu pro podniky. Vybrali jsme si tedy renomovaného a zkušeného partnera. Společnost ClimatePartner byla založená v r. 2006 v Mnichově a spolupracuje s 1500 podniky v 30 různých zemích. Rozhodující pro OMV byly dlouholeté zkušenosti společnosti ClimatePartner, zaručená transparentnost všech procesů a projektů, stejně jako individuální poradenství a podpora. Spolupráce OMV s ClimatePartner Vám otvírá možnost, jak lze zakoupené litry deklarovat jako klimaticky neutrální, čili kompenzovat příslušné emise, které způsobujete provozováním strojů a vozidel. V rámci této kompenzace podporujete projekty zaměřené na ochranu klimatu, u nichž se dosahují úspory emisí CO2.

  • Aktivní a vědomý přínos k ochraně klimatu a životního prostředí kompenzováním emisí CO2.
  • Zvýšená důvěryhodnost Vaší strategie trvalé udržitelnosti: za Vaši kompenzaci emisí CO2 dostanete certifikát jako potvrzení, které je úplně transparentní a srozumitelné.
  • ClimatePartner jako renomovaný a zkušený partner zaručuje bezpečnost a transparentnost všech procesů a projektů. 
  • Podpora uznaných a ověřených projektů ochrany klimatu za pevnou cenu garantovanou OMV.

*OMV garantuje zákazníkům pevnou cenu za kompenzaci emisí CO2 do 31. 12. 2021.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů