Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod PH CRT

Nafta s vysoce výkonným OMV HighTec aditivem

OMV Diesel Add ECO7

OMV Diesel Add ECO7

Naše palivo se vyrábí a nepřetržitě testuje na základě vysokých kvalitativních standardů OMV. Pomocí výkonné aditivace OMV HighTec se zvyšuje efektivita, chrání se palivový systém vozidla a prodlužuje se životnost motoru. Využití zvlášť vysoce kvalitní biosložky (FAME) umožňuje OMV Diesel Add ECO7 excelentní skladovatelnost. Tím lze aktivně zabránit neplánovaným výměnám palivových filtrů. OMV EcoPro Diesel se vyrábí ze speciální nafty a představuje kombinaci toho nejlepšího z OMV Diesel Add ECO7 s výhodami vysoce výkonného aditiva OMV HighTec. Zásluhou speciální receptury a vyššího podílu aditiva oproti OMV EcoSmart Diesel patří nyní usazeniny v oblasti vstřiků minulosti. Ale nejen motor se vyznačuje větší čistotou, snížením spotřeby se zároveň snižují emise škodlivin.

Optimální čisticí účinek

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart CRT Optimální čisticí účinek

Obsažený balíček aditiv zabezpečuje účinné a čisté spalování. Povrchově aktivní látky zabraňují tvorbě usazenin na vstřikovacích tryskách. To umožňuje optimální spalování a snižuje jak emise, tak spotřebu.

Vyšší spolehlivost

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Vyšší spolehlivost

Na OMV EcoPro Diesel se lze spolehnout – i navzdory těm nejnižším teplotám. Speciální receptura znemožňuje tvorbu krystalů parafinů do teploty –20 °C. Vysoce kvalitní složky zabezpečují vynikající vlastnosti v chladném a zimním počasí až do teploty –35 °C (Hodnota CFPP podle EN 590).

Delší životnost

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart CRT Delší životnost

Integrovaná ochrana před korozí v naftě OMV Diesel Add ECO7 vytváří ochranný film na kovovém povrchu, čímž zamezuje korozi v palivovém systému až do 100 %. Tím se prodlužuje životnost motorů a snižuje náročnost údržby.

Zvýšený čisticí účinek

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Zvýšený čisticí účinek

Zvýšené množství čisticích aditiv odstraňuje i případné nečistoty na vstřikovacích tryskách. Posilněný čisticí účinek zvyšuje životnost motorů, zlepšuje výkonnost a trvale snižuje spotřebu i emise.

Rychlejší tankování

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart CRT Rychlejší tankování

Speciálně vyvinuté protipěnivostní aditivum snižuje tvorbu pěny a zabezpečuje rychleji se rozpouštějící pěnu během tankování. Tím se výrazně zkrátí proces tankování, a zároveň se zvýší dojezd při zachování stejné doby čerpání pohonných hmot.

Maximální výkon motoru

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Maximální výkon motoru

Kombinace vyššího cetanového čísla s jedinečným prémiovým dávkováním balíčku výkonnostních aditiv zabezpečuje ještě efektivnější spalování a tím optimální využití výkonu motoru. Ještě nikdy nebylo jednodušší využít jej co nejvíce.

* Hodnota CFPP podle EN 590

  OMV Diesel ECO7 OMV Diesel Add ECO7 OMV EcoPro Diesel
Splňuje EN 590, národní požadavky, stejně jako Euro 5 a Euro 6 + + +
Vyrobeno a testováno podle kvalitativních standardů OMV + + +
Zamezuje vzniku usazenin na vstřikovacích tryskách   + +
Prodlužuje životnost motoru   + +
Zkracuje dobu potřebnou k natankování   + +
Nižší spotřeba   + +
Maximální výkon motoru     +
Speciální nafta: zlepšené základní palivo     +
Vstřikový systém zbavuje usazenin     +
Neobsahuje krystaly parafinu až do teploty –20 °C (cloud point)     +
Filtrovatelnost do teploty –35 °C (cold filter plugging point)     +

Výhody závisí na způsobu jízdy, druhu a stáří motoru a vztahují se na neaditivované srovnatelné palivo, jež splňuje minimální požadavky normy EN 590.

Bio je prospěšné!

FAME (fatty acid methyl ester), nazývané také bionafta, se získává esterifikací rostlinných olejů nebo živočišných tuků. Tyto biosložky používané na výrobu naší nafty OMV Diesel Add ECO7 pocházejí většinou z evropských surovin. To je sice dobré, ale ne dostatečně dobré pro nás. Společnost OMV proto zavedla dodatečná opatření, jež výrazně přesahují minimální standardy vyžadované evropské normy. Již při nákupu se spoléháme pouze na bionaftu od spolehlivých a certifikovaných výrobců.

Image Velkoobchod PH bio

Vše pod kontrolou.

Přísné vstupní kontroly a průběžné testy během procesu zpracování zaručují optimální využitelnost a vynikající skladovatelnost nafty OMV Diesel Add ECO7. Zvýšily se také požadavky na čistotu produktu: akceptujeme maximální podíl vody v bionaftě ve výši 40 % pod úrovní, již stanovuje platná norma. Kromě toho lze nízkoteplotních vlastností bionafty v OMV dosahovat přímo, nikoli prostřednictvím přídatných látek.

Image Velkoobchod PH laboratory

Čistá mobilita.

OMV se v případě AdBlue® spoléhá na rakouskou produkci svého partnera Borealis. AdBlue® ve spojení s technologií SCR přináší snížením oxidů dusíku jasné výhody. Spotřeba AdBlue® představuje přitom necelých zhruba 5 % spotřeby nafty.* Doplnění probíhá stejně jednoduše jako čerpání naftových paliv. A to nejlepší! Je k dispozici nejen na mnoha čerpacích stanicích OMV v celé Evropě, OMV nabízí také dodávky AdBlue® v cisternách nebo v praktických 1000litrových IBC kontejnerech. Tím je zabezpečeno, že naši zákazníci mají svůj AdBlue® vždy k dispozici tam, kde ho potřebují. 

AdBlue® je registrovaná značka Svazu automobilového průmyslu (Verband der Automobilindustrie e. V., VDA). *Kolik AdBlue® to které vozidlo potřebuje, závisí na druhu vozidla a způsobu jízdy, stejně jako na příslušné emisní normě (Euro normě) motoru. Jako orientační hodnota platí, že spotřeba AdBlue® činí zhruba 5 % spotřeby nafty, tedy asi 1–1,5 l na 100 km. Na základě kalkulace 1–1,5 l / 100 km představuje orientační hodnota nádrže s objemem 60 litrů AdBlue® přibližně 6000 km. To je víc než dost, aby vozidlo dojelo k nejbližší čerpací stanici OMV s možností natankování AdBlue®.

Image Velkoobchod PH AdBlue logo

Technické informace

Kontaktujte nás

na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com prostřednictvím formuláře

 

Vyhledávač olejů