Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod PH Agri

Nafta s vysoce výkonným OMV HighTec aditivem

OMV Diesel Add ECO7

OMV EcoPro Diesel

Naše základní nafta se vyrábí a nepřetržitě testuje na základě vysokých kvalitativních standardů OMV. V kombinaci s FAME splňuje všechny minimální požadavky normy EN 590. OMV Diesel Add ECO7 tak chrání celý palivový systém a zásluhou našeho vysoce výkonného aditiva OMV HighTec nejen zvyšuje efektivnost, ale prodlužuje také životnost motorů. OMV EcoPro Diesel kombinuje vynikající vlastnosti nafty OMV Diesel Add ECO7 s výhodami vysoce výkonného aditiva OMV HighTec. Zásluhou zvláštní receptury speciální nafty a prémiového dávkování aditiv patří usazeniny na vstřikovacích tryskách minulosti. Ale nejen motor se vyznačuje větší čistotou, snížením spotřeby se zároveň snižují emise škodlivin. Čistý výkon!

Delší životnost

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart Agri Delší životnost

Integrovaná ochrana před korozí v naftě OMV Diesel Add ECO7 vytváří ochranný film na kovovém povrchu, čímž zamezuje korozi v palivovém systému až do 100 %. Tím se prodlužuje životnost motorů a snižuje náročnost údržby.

Zvýšený čisticí účinek

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Vyšší spolehlivost

Zvýšené množství čisticích aditiv odstraňuje i případné nečistoty na vstřikovacích tryskách. Posilněný čisticí účinek zvyšuje životnost motorů, zlepšuje výkonnost a trvale snižuje spotřebu i emise.

Vysoká kvalita produktů

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart Agri Vysoká kvalita produktů

Od přikupování těch nejkvalitnějších bioložek přes pravidelné kontroly ve vlastní laboratoři až po zušlechťování: vysoké požadavky na každý jednotlivý výrobní krok jsou zárukou vynikající kvality nafty OMV Diesel Add ECO7.

Skladovací stabilita

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Zvýšený čisticí účinek

OMV EcoPro Diesel Vás zbaví nežádoucích vedlejších účinků při skladování. Zásluhou optimální skladovatelnosti své stroje vždy nastartujete bez problémů, přestože třeba v zimě již delší dobu nebyly v provozu.

Optimální čisticí účinek

 

Image Velkoobchod PH EcoSmart Agri Optimální čisticí účine

Obsažený balíček aditiv zabezpečuje účinné a čisté spalování. Povrchově aktivní látky zabraňují tvorbě usazenin na vstřikovacích tryskách. To umožňuje optimální spalování a snižuje jak emise, tak spotřebu.

Maximální výkon motoru

 

Image Velkoobchod PH EcoPro CRT Maximální výkon motoru

Kombinace vyššího cetanového čísla s jedinečným prémiovým dávkováním balíčku výkonnostních aditiv zabezpečuje ještě efektivnější spalování a tím optimální využití výkonu motoru - také navzdory extrémním podmínkám.

  OMV Diesel ECO7 OMV Diesel Add ECO7 OMV EcoPro Diesel
Splňuje EN 590, národní požadavky, stejně jako Euro 5 a Euro 6 + + +
Vyrobeno a testováno podle kvalitativních standardů OMV + + +
Zamezuje vzniku usazenin na vstřikovacích tryskách   + +
Prodlužuje životnost motoru   + +
Zkracuje dobu potřebnou k natankování   + +
Nižší spotřeba   + +
Maximální výkon motoru     +
Speciální nafta: zlepšené základní palivo     +
Vstřikový systém zbavuje usazenin     +
Neobsahuje krystaly parafinu až do teploty –20 °C (cloud point)     +
Filtrovatelnost do teploty –35 °C (cold filter plugging point)     +

Výhody závisí na způsobu jízdy, druhu a stáří motoru a vztahují se na neaditivované srovnatelné palivo, jež splňuje minimální požadavky normy EN 590.

Bio je prospěšné!

FAME (fatty acid methyl ester), nazývané také bionafta, se získává esterifikací rostlinných olejů nebo živočišných tuků. Tyto biosložky používané na výrobu naší nafty OMV Diesel Add ECO7 pocházejí většinou z evropských surovin. To je sice dobré, ale ne dostatečně dobré pro nás. Společnost OMV proto zavedla dodatečná opatření, jež výrazně přesahují minimální standardy vyžadované evropské normy. Již při nákupu se spoléháme pouze na bionaftu od spolehlivých a certifikovaných výrobců.

Image Velkoobchod PH bio

Vše pod kontrolou.

Přísné vstupní kontroly a průběžné testy během procesu zpracování zaručují optimální využitelnost a vynikající skladovatelnost nafty OMV Diesel Add ECO7. Zvýšily se také požadavky na čistotu produktu: akceptujeme maximální podíl vody v bionaftě ve výši 40 % pod úrovní, již stanovuje platná norma. Kromě toho lze nízkoteplotních vlastností bionafty v OMV dosahovat přímo, nikoli prostřednictvím přídatných látek.

Image Velkoobchod PH laboratory

Čistá mobilita.

OMV se v případě AdBlue® spoléhá na rakouskou produkci svého partnera Borealis. AdBlue® ve spojení s technologií SCR přináší snížením oxidů dusíku jasné výhody. Spotřeba AdBlue® představuje přitom necelých zhruba 5 % spotřeby nafty.* Doplnění probíhá stejně jednoduše jako čerpání naftových paliv. A to nejlepší! Je k dispozici nejen na mnoha čerpacích stanicích OMV v celé Evropě, OMV nabízí také dodávky AdBlue® v cisternách nebo v praktických 1000litrových IBC kontejnerech. Tím je zabezpečeno, že naši zákazníci mají svůj AdBlue® vždy k dispozici tam, kde ho potřebují. 

AdBlue® je registrovaná značka Svazu automobilového průmyslu (Verband der Automobilindustrie e. V., VDA). *Kolik AdBlue® to které vozidlo potřebuje, závisí na druhu vozidla a způsobu jízdy, stejně jako na příslušné emisní normě (Euro normě) motoru. Jako orientační hodnota platí, že spotřeba AdBlue® činí zhruba 5 % spotřeby nafty, tedy asi 1–1,5 l na 100 km. Na základě kalkulace 1–1,5 l / 100 km představuje orientační hodnota nádrže s objemem 60 litrů AdBlue® přibližně 6000 km. To je víc než dost, aby vozidlo dojelo k nejbližší čerpací stanici OMV s možností natankování AdBlue®.

Image Velkoobchod PH AdBlue logo

Technické informace

Kontaktujte nás

na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com prostřednictvím formuláře

 

Vyhledávač olejů