Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

AdBlue® zajišťuje čistotu

V roce 2014 vstoupily v platnost nové normy pro emise Euro 6. Znamená to, že pro nákladní vozy a autobusy byly dále sníženy přípustné normy pro emise oxidu dusnatého (NO), oxidu uhelnatého (CO), uhlovodíku (HC) a částic (PM).

Pro dodržení těchto nových norem již nestačilo se jednoduše spolehnout na úpravy motoru. Řešením je SCR neboli selektivní katalytická redukce, při níž se AdBlue® vstřikuje do katalyzátoru SCR.

To promění problémové oxidy dusíku ve výfukových plynech v neškodnou směs vody, vzduchu a dusíku.

Další ekologicky příznivé výhody AdBlue®

  • Snížení emisí oxidů dusíku (NOx) až o 60 % (ve srovnání s Euro 3).
  • Snížení tvorby pevných částic minimálně o 80% (ve srovnání s Euro 4).
  • Snížení emisí oxidu uhličitého až o 7%
  • Je šetrný k životnímu prostředí. Složkami AdBlue® jsou močovina a voda.

Služby a zařízení

Velkoodběratelům poskytujeme speciální služby podle jejich individuálních potřeb. Jsme připravení nabídnout profesionální servis "vše z jedné ruky" včetně spolehlivých dodávek z bezpečné doručovací sítě.

Volně uložené zboží

  • Dodávky AdBlue® ve speciálních cisternách OMV
  • Vyzvednutí z továrny

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 nebo e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů