Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

AdBlue® zajišťuje čistotu

V roce 2014 vstoupily v platnost nové normy pro emise Euro 6. Znamená to, že pro nákladní vozy a autobusy byly dále sníženy přípustné normy pro emise oxidu dusnatého (NO), oxidu uhelnatého (CO), uhlovodíku (HC) a částic (PM).

Pro dodržení těchto nových norem již nestačilo se jednoduše spolehnout na úpravy motoru. Řešením je SCR neboli selektivní katalytická redukce, při níž se AdBlue® vstřikuje do katalyzátoru SCR.

To promění problémové oxidy dusíku ve výfukových plynech v neškodnou směs vody, vzduchu a dusíku.

Další ekologicky příznivé výhody AdBlue®

  • Snížení emisí oxidů dusíku (NOx) až o 60 % (ve srovnání s Euro 3).
  • Snížení tvorby pevných částic minimálně o 80% (ve srovnání s Euro 4).
  • Snížení emisí oxidu uhličitého až o 7%
  • Je šetrný k životnímu prostředí. Složkami AdBlue® jsou močovina a voda.

Služby a zařízení

Velkoodběratelům poskytujeme speciální služby podle jejich individuálních potřeb. Jsme připravení nabídnout profesionální servis "vše z jedné ruky" včetně spolehlivých dodávek z bezpečné doručovací sítě.

Volně uložené zboží

  • Dodávky AdBlue® ve speciálních cisternách OMV
  • Vyzvednutí z továrny

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 (0) 844 900 031 nebo e-mailem na info.zakaznicke-centrum.cz@omv.com.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů