Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Lodní paliva

OMV Marine je váš profesionální partner pro námořní i vnitrozemskou dopravu. Na Dunaji najdete naši moderní infrastrukturu pro doplňování paliva v Rumunsku a v Rakousku. Pro vaše námořní plavidla jsme v přístavu Konstanca v Černém moři a dále v přístavech Koper a Terst a Benátky. Díky jedinečným řešením pro vaše specifické požadavky vám můžeme pomoci optimalizovat průběh přepravy a zároveň snížit vaše náklady. Po mnoha letech zkušeností víme, co je ve vašem odvětví důležité. Na naši hlubokou odbornost se můžete spolehnout.

Doplňujeme palivo více než třem tisícovkám vnitrozemských a námořních lodí ročně. Nabízíme také vysoce profesionální a efektivní podporu vašemu dopravnímu byznysu. Zásobujeme vás přímo prostřednictvím naší rozsáhlé regionální sítě pro doplňování a skladování paliva. Znamená to, že vám můžeme garantovat dodávku paliva do 24 hodin. Všechna naše místa pro doplňování paliva splňují nejpřísnější standardy OMV Group z hlediska zdraví, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a řízení kvality.

Vzhledem k tomu, že se letecké pohonné hmoty/lodní paliva neobchodují přes OMV v České republice, obraťte se prosím v případě Vašeho zájmu na:

Organizace Adresa Kontakt
OMV Refining & Marketing GmbH Trabrennstraße 6-8
1020 Vídeň
+36 (1) 381-9773
info.marine@omv.com

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů