Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com/
Zavřít

Lodní paliva

OMV Marine je váš profesionální partner pro námořní i vnitrozemskou dopravu. Na Dunaji najdete naši moderní infrastrukturu pro doplňování paliva v Rumunsku a v Rakousku. Pro vaše námořní plavidla jsme v přístavu Konstanca v Černém moři a dále v přístavech Koper a Terst a Benátky. Díky jedinečným řešením pro vaše specifické požadavky vám můžeme pomoci optimalizovat průběh přepravy a zároveň snížit vaše náklady. Po mnoha letech zkušeností víme, co je ve vašem odvětví důležité. Na naši hlubokou odbornost se můžete spolehnout.

Doplňujeme palivo více než třem tisícovkám vnitrozemských a námořních lodí ročně. Nabízíme také vysoce profesionální a efektivní podporu vašemu dopravnímu byznysu. Zásobujeme vás přímo prostřednictvím naší rozsáhlé regionální sítě pro doplňování a skladování paliva. Znamená to, že vám můžeme garantovat dodávku paliva do 24 hodin. Všechna naše místa pro doplňování paliva splňují nejpřísnější standardy OMV Group z hlediska zdraví, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a řízení kvality.

Vzhledem k tomu, že se letecké pohonné hmoty/lodní paliva neobchodují přes OMV v České republice, obraťte se prosím v případě Vašeho zájmu na:

Organizace Adresa Kontakt
OMV Refining & Marketing GmbH Trabrennstraße 6-8
1020 Vídeň
+36 (1) 381-9773
info.marine@omv.com

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů