Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
Image Velkoobchod Lodné muž na lodi

Lodní palivo

OMV Marine je váš profesionální partner pro námořní i vnitrozemskou dopravu. Na Dunaji najdete naši moderní infrastrukturu pro doplňování paliva v Rumunsku a v Rakousku. Pro vaše námořní plavidla jsme v přístavu Konstanca v Černém moři a dále v přístavech Koper a Terst a Benátky. Díky jedinečným řešením pro vaše specifické požadavky vám můžeme pomoci optimalizovat průběh přepravy a zároveň snížit vaše náklady. Po mnoha letech zkušeností víme, co je ve vašem odvětví důležité. Na naši hlubokou odbornost se můžete spolehnout.

Doplňujeme palivo více než třem tisícovkám vnitrozemských a námořních lodí ročně. Nabízíme také vysoce profesionální a efektivní podporu vašemu dopravnímu byznysu. Zásobujeme vás přímo prostřednictvím naší rozsáhlé regionální sítě pro doplňování a skladování paliva. Znamená to, že vám můžeme garantovat dodávku paliva do 24 hodin. Všechna naše místa pro doplňování paliva splňují nejpřísnější standardy OMV Group z hlediska zdraví, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a řízení kvality.

Vzhledem k tomu, že se letecké pohonné hmoty/lodní paliva neobchodují přes OMV v České republice, obraťte se prosím v případě Vašeho zájmu na:

Organizace Adresa Kontakt
OMV Downstream GmbH Trabrennstraße 6-8
1020 Vídeň
+36 (1) 381-9773
info.marine@omv.com

Vyhledávač olejů