Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakousko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Německo www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Norsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru/ru-ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Slovensko www.omv.sk/sk-sk Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/ Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Zavřít

OMV MaxxMotion Super 100plus

Nemusíte jít do tuningové dílny, abyste z vašeho auta dostali maximum. Jednoduše se zastavte na nejbližší čerpací stanici OMV a natankujte OMV MaxxMotion Super 100plus!

Klíčové výhody OMV MaxxMotion 100plus na první pohled *:

  • Maximální výkon
  • Efektivnější spalování
  • Ochrana proti korozi
  • Prodlužuje životnost motoru
  • Snížení emisí
  • Splňuje nejvyšší mezinárodní standard kvality (WWFC - celosvětová charta paliv)

Nový vzorec paliva splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu v automobilovém průmyslu (kategorie 5 pro WWFC).

Konkrétní výsledky testů a přehledy vzorků byly zkontrolovány společností TÜV AUSTRIA AUTOMOTIVE.

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje speciální přísady, které vám pomohou dosáhnout maximálního výkonu motoru. Efekt je účinný už od prvního natankování OMV MaxxMotion Super 100plus.

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus má extrémně vysoké oktanové číslo nejméně 100 oktanů (RON). To optimalizuje spalování vašeho motoru, což zajistí lepší výkon motoru a silné zrychlení.

Přidáním speciálních aditiv do našeho MaxxMotion Super 100plus zabraňujeme korozi částí vašeho motoru, což prodlužuje jeho životnost.

Aditiva v MaxxMotion Super 100plus pomáhají odstraňovat usazeniny a zabraňovat vzniku nových nečistot. Tím se prodlužuje životnost vašeho motoru.

Dlouhodobé používání MaxxMotion Super 100plus zajišťuje čistý motor a efektivnější spalování, což vede k nižším emisím CO2. S OMV MaxxMotion jste šetrnější k životnímu prostředí.

Světová charta paliv (WWFC) zveřejněná mezinárodními automobilovými asociacemi definuje pět kategorií jakosti paliv. Kategorie 5 znamená maximální úroveň kvality. Specifikuje vlastnosti paliva a jejich limity pro trhy se zvláště vysokými nároky na palivovou účinnost a ochranu před emisemi. Náš OMV MaxxMotion Performance Super 100plus splňuje přísné požadavky kategorie 5 pro palivo.

* Výhody jsou závislé na stylu jízdy, typu a věku motoru a vztahují se na porovnatelné paliva bez aditiv, které splní minimální požadakvy ST EN 228.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů