Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV MaxxMotion Super 100plus

Nemusíte jít do tuningové dílny, abyste z vašeho auta dostali maximum. Jednoduše se zastavte na nejbližší čerpací stanici OMV a natankujte OMV MaxxMotion 100plus!

Nové produkty MaxxMotion nyní obsahují vyšší dávku aditiv, která zvyšují výkon, snižují opotřebení, udržují čistotu motoru a jeho dlouhodobou životnost. To vede k maximální účinnosti motoru a zvyšuje spolehlivost vašeho vozidla.

Bližší informace o novém složení paliv MaxxMotion se dočtete ZDE.

Klíčové výhody OMV MaxxMotion 100plus na první pohled *:

  • Maximální výkon
  • Efektivnější spalování
  • Ochrana proti korozi
  • Prodlužuje životnost motoru
  • Snížení emisí
  • Splňuje nejvyšší mezinárodní standard kvality

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje speciální přísady, které vám pomohou dosáhnout maximálního výkonu motoru. Efekt je účinný už od prvního natankování OMV MaxxMotion Super 100plus.

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus má extrémně vysoké oktanové číslo nejméně 100 oktanů (RON). To optimalizuje spalování vašeho motoru, což zajistí lepší výkon motoru a silné zrychlení.

Přidáním speciálních aditiv do našeho MaxxMotion Super 100plus zabraňujeme korozi částí vašeho motoru, což prodlužuje jeho životnost.

Aditiva v MaxxMotion Super 100plus pomáhají odstraňovat usazeniny a zabraňovat vzniku nových nečistot. Tím se prodlužuje životnost vašeho motoru.

Dlouhodobé používání MaxxMotion Super 100plus zajišťuje čistý motor a efektivnější spalování, což vede k nižším emisím CO2. S OMV MaxxMotion jste šetrnější k životnímu prostředí.

* Výhody jsou závislé na stylu jízdy, typu a věku motoru a vztahují se na porovnatelné paliva bez aditiv, které splní minimální požadakvy ST EN 228.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů