Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít
img_MM 95

OMV MaxxMotion 95

Prémie pro váš motor

Prvním krokem na cestě je příprava. V našem případě jde o to, aby byl motor vašeho vozu dlouhodobě spolehlivý. OMV MaxxMotion 95 bylo vyvinuto jako inteligentní prémiové palivo pro optimální ochranu motoru před opotřebením.


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE  ACTIVEFLOWTM
Působí jako ochranný štít motoru

Částice technologie ACTIVEFLOWTM snižují tření a usazeniny v motoru, zejména v klíčových místech, kde je plynulost pohybu zásadní. Tímto způsobem dlouhodobě zlepšují účinnost motoru a zajišťují, že můžete z každé jízdy vytěžit maximum.

img_Benefity MM95

Ochrana motoru

Optimální ochrana proti opotřebení
Optimální ochrana proti opotřebení

OMV MaxxMotion 95 obsahuje povrchově aktivní sloučeniny snižující tření jako součást technologie ACTIVEFLOW™, které snižují tření na důležitých částech a navíc minimalizují opotřebení. Menší vnitřní tření znamená optimální ochranu proti opotřebení a maximální účinnost motoru.

Udržuje motor čistý
Udržuje motor čistý

Prodloužení životnosti

Palivo OMV MaxxMotion 95 umožňuje zabránit tvorbě usazenin na kritických částech motoru. Výsledkem je, že při nepřetržitém používání OMV MaxxMotion 95 bude výkon motoru zachován po celou dobu jeho životnosti.

img_MM 95 laboratoř
img_MM_QA_new

img_Podrobně testováno v laboratořích

Podrobně testováno v laboratořích

Jako dynamický lídr v oboru se společnost OMV snaží plnit nejvyšší standardy a vyvíjet nejmodernější produkty. Proto je provádění testování všech specifikací podle nejrůznějších norem důležitou součástí procesu vývoje produktů OMV MaxxMotion Performance Fuels, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita již ve fázi vývoje.

img_Testováno na zkušebních

Plně automatizované testování 

Při testování OMV spolupracuje s různými partnery napříč automobilovým průmyslem. Provoz automobilů v plně automatizovaných zkušebnách s nejmodernější měřicí technikou pomáhá získat ještě reálnější poznatky o výhodách, které poskytují paliva OMV MaxxMotion Performance Fuels.

Digitalizované sledování kvality 

img_OMV Čerpací stanice new

Digitalizované sledování kvality umožňuje udržovat vysokou úroveň jistoty při dodržování parametrů paliva definovaných při vývoji. Aby bylo zajištěno, že z cisteren směrem k čerpacím stanicím OMV vyjíždějí pouze produkty splňující nejvyšší standardy, provádí se přísná kontrola naší jedinečné technologie ACTIVEFLOW™. Společnost OMV sleduje kvalitu až do okamžiku, kdy se paliva MaxxMotion dostanou na čerpací stanice a do nádrží našich zákazníků.

Vyhledávač olejů