Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

Jakub Vágner teď loví u OMV

  • Za tankování a nákup u OMV kvalitní odměny od značky Goodyear se slevou až 60%
  • Úlovky s rybářem Jakubem Vágnerem bude možné získat od 18. dubna

V dubnu by měli zpozornět všichni nadšenci pro urban a outdoor aktivity. OMV společně s firmou Goodyear připravili pro zákazníky novou letní spotřebitelskou akci o skvělé ceny, kterou využijí i nadšení rybáři.
U čerpacích stanic OMV se 18. dubna zahajuje rybářská sezóna. Lovit bude možné ve vodách vysoce kvalitních produktů Goodyear do přírody i městské džungle a chybět u toho nebude ani sportovní rybář, dobrodruh a cestovatel Jakub Vágner.

"Pro naše zákazníky jsme na jaro a začátek léta připravili soutěž, ve které si spolu s tváří kampaně rybářem Jakubem Vágnerem mohou ulovit kompletní výbavu do přírody i do města", říká marketingový manažer OMV pro Českou republiku Michal Janda a dodává: "Sbíráním samolepek za nákup pohonných hmot, jakýchkoli výrobků na čerpací stanici či umytí auta si naši zákazníci mohou zakoupit produkty Goodyear se slevou až 60%."
Kolekce Goodyear nabídne 10 produktů zahrnující kvalitní outdoorové vybavení v podobě krosny, spacáku, multifunkčního nože, termosky nebo trekingových holí. Do městské džungle si budou moci zákazníci vybrat například tašku na notebook či deštník.

Akce startuje 18. dubna a potrvá do 10. července 2016. OMV ji výrazně podpoří na čerpacích stanicích, v sociálních médiích, onlinu a rádiu. Zákazníci si své nasbírané samolepky budou moci vyměnit za produkty Goodyear až do 31. července 2016.

Více informací o akci naleznete zde: www.omv.cz

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a také oblast Středního Východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.
 

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů