Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV MaxxMotion Diesel – naše řešení pro zimu – spolehlivý až do -40° C*

  • OMV MaxxMotion Diesel zajišťuje spolehlivý provoz vozidla i v náročných zimních podmínkách 
  • Maximální výkon a ochrana motoru v zimním období
  • Inovativní složení paliva OMV MaxxMotion Diesel vyvinuté v Rakousku  

MaxxMotion Diesel od OMV nabízí skvělé zimní vlastnosti pro spolehlivý provoz vozidla do všech zimních podmínek. Díky speciálnímu složení vyvinutému v Rakousku nabízí vysoce kvalitní zimní nafta MaxxMotion nejen bezpečný start i v drsných zimních podmínkách, ale prokazuje také lepší výsledky v poskytování maximálního výkonu motoru a prodlužuje jeho životnost.

Zimní období klade větší nároky na vlastnosti paliva, aby bylo zajištěno optimální chování motoru a spolehlivá jízda. OMV MaxxMotion Diesel je vysoce kvalitní palivo, vyvinuté týmem inovací v Rakousku, které umožňuje maximální výkon motoru ve všech zimních podmínkách. Zimní nafta MaxxMotion Diesel má hodnotu filtrovatelnosti až -40 stupňů Celsia*, je tedy ideálním řešením pro snadnou a spolehlivou jízdu i během nejchladnějších zimních dní. Inovativní složení nafty zajišťuje čistotu motoru a odstraňuje stávající usazeniny a znečištění. Díky tomu dochází k důkladnějšímu spalování a ke snížení emisí.

Thomas Uitz, produktový vývojář a manažer inovací u OMV říká: „Vynikající zimní vlastnosti MaxxMotion Diesel zajišťují, že řidiči se mohou na chod motoru svého vozu spolehnout i při mrazivých teplotách. Je to možné díky speciálnímu složení, které je vyvinuté na základě zkušeností OMV a znalosti technologií paliv.“ 

 "Naše prémiová paliva MaxxMotion nabízejí po celý rok srozumitelně definované a měřitelné benefity. To je náš závazek vůči zákazníkům. Ať už se jedná o naftu nebo benzín, paliva MaxxMotion poskytují díky lepšímu spalování maximální výkon. Inovativní aditiva udržují motor v čistotě, snižují opotřebení a při dlouhodobém používání prodlužují jeho životnost," dodává Klaus Jürgen Schneider, vice prezident maloobchodní sítě OMV.  

* -40°C je hodnota CFPP podle normy ČSN EN 590. Výhody a účinky paliva jsou ovlivněné vozidlem, chováním řidiče a technickým stavem motoru a jsou založené na porovnání s palivem, které splňuje místní minimální požadavky normy ČSN EN 590.

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13 % podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a oblast Středního východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů