Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

OMV modernizuje další stanice, do konce roku jich bude 33

  • Obnovou projdou gastronomické koutky a shopy VIVA
  • Nové gastrokoutky zmodernizované podle nejnovějších trendů 

Společnost OMV pokračuje v modernizaci svých čerpacích stanic. Nově mohou zákazníci využívat další čtyři zrekonstruované stanice OMV VIVA s modernizovanými gastronomickými koutky. Do konce roku se budou řidiči na svých cestách moci setkat po celé České republice již se 33 upravenými stanicemi a v následujících letech pak projde modernizací zbytek sítě.

V dnešní zrychlené době uvítáme na svých cestách odpočinek. Na čerpacích stanicích OMV VIVA si můžete zpříjemnit čas na cestách v nových gastrokoutcích vylepšených podle nejnovějších trendů. Zvýšená pozornost byla věnována zejména přirozenému proslunění prostor, modernizaci prodejních pultů, ale také prodejních podhledů, které jsou nově vybaveny příjemnými LCD obrazovkami. Koutky k sezení poskytují maximální pohodlí a klid k relaxaci. Důležitými úpravami prošlo i zázemí bistra, které nyní umožňuje nabízet výrazně větší škálu čerstvě připravovaného občerstvení. Nově jsou v nabídce zařazeny například tři sendviče z vysoce kvalitních surovin, které designoval známý italský šéfkuchař Emanuele Ridi: Focaccia Proscuitto, Manu sendvič a Taleggio bageta. 

"Považujeme za klíčové dopřát řidičům a jejich spolucestujícím možnost relaxace před další cestou v klidném a stylovém prostředí," zmiňuje Michal Janda, marketing manager OMV CZ. "Spolu s kvalitou našeho gastronomického servisu, především italskou praženou fairtrade kávou a občerstvením z kvalitních surovin, připravovaným přímo v bistru stanice, určujeme nové standardy pro občerstvení na cestách. Pro řidiče se chceme stát jasnou volbou číslo jedna."

OMV dlouhodobě staví svůj obchodní úspěch na silném prozákaznickém přístupu, definovaném v rámci filosofie „We care more.“ Klientům přináší služby nad rámec jejich očekávání. Čerpací stanice se zaměřují na maximální pohodlí a komfort při čerpání pohonných hmot, prodejny VIVA nabízí nadstandardně široký sortiment včetně výběrových čerstvých potravin.

Nově zrekonstruované stanice

  • Praha, Strakonická ulice
  • Praha, ulice K Barrandovu, Slivenec
  • Praha, ulice K Horkám
  • Příbram, Evropská ulice

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV Česká republika, s.r.o. s centrálou v Praze působí na českém trhu od roku 1991. V České republice provozuje přes 160 čerpacích stanic. Stanice nabízí celou řadu důležitých služeb pro automobily i cestující. Zákazníci mohou nejen natankovat prémiové pohonné hmoty, koupit maziva nebo umýt svoje auto, ale také se občerstvit v shopech VIVA, nabízejících čerstvé sendviče a další občerstvení spolu s celou řadu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a prostřednictvím své sítě čerpacích stanic vytvořila více než 2 000 pracovních míst.

Vyhledávač olejů