Kontakt
Webové stránky OMV
Webové stránky OMV
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakousko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Německo www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Norsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Slovensko www.omv.sk Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakousko www.omv-gas.at Německo www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Nizozemsko www.omv-gas.nl
Borealis Websites
Borealis Websites www.borealisgroup.com
Zavřít

OMV nabízí VIP cestu na Velkou cenu Monaka

  • OMV ve spolupráci s Pavlem Turkem připravila soutěž pro své zákazníky o VIP zájezd na Velkou cenu Monaka a další zajímavé výhry
  • Natankujte alespoň 30 litrů paliva OMV MaxxMotion v období mezi 1.3. – 2.4.2017, zaregistrujte se a odpovězte na tři otázky

Společnost OMV uspořádala pro své zákazníky soutěž o zájezd na Velkou cenu Monaka a mnoho dalších cen. Do soutěže je možné se zapojit po natankování paliva MaxxMotion a zadání kódu z účtenky na stránkách www.omv.cz/soutezmonako. Na webových stránkách jsou připravené tři kvízové otázky, které jsou spojeny především s tématem paliv MaxxMotion a Velké ceny. Po správném zodpovězení a vyplnění základních údajů v dotazníku je soutěžící zařazen do slosování. Výherce obdrží hlavní cenu v podobě VIP zájezdu pro dvě osoby na Velkou cenu Monaka. Ta zahrnuje kromě ubytování a dopravy také lístek na tribunu na závodech, vstup do VIP zóny či návštěvu zázemí a garáže týmu. Největším lákadlem je však osobní setkání s jezdci a ambasadorem OMV Pavlem Turkem. Výherce se s ním bude moci potkat i na exkluzivní party a dalších akcích. Vstup na ně bude také součástí výhry.
 
Hlavní cenou to ale nekončí. Každý týden se budou losovat výherci OMV Value Card. Každá poukázka má hodnotu 1 300 Kč a v jednom týdnu se jich rozdá deset. Soutěž potrvá pět týdnů a dohromady tak společnost OMV rozdá 50 OMV Value Cards. Pokud soutěžící kartu získá, je opětovně zařazen do slosování o hlavní cenu.
 
"Připravili jsme pro naše zákazníky velmi atraktivní soutěž. Kolik řidičů a fanoušků má možnost se podívat na Velkou cenu a potkat se s těmi nejlepšími světovými jezdci a to ve společnosti Pavla Turka? Přitom stačí správně zodpovědět tři jednoduché otázky a pak doufat ve štěstí," dodává Michal Janda, marketingový manažer OMV pro Českou republiku.
 
Palivo MaxxMotion 100plus od OMV zlepšuje výkon a zajišťuje optimální funkčnost a životnost motorů. Tento benzin hraje také významnou roli při zachování funkčnosti a účinnosti moderních vozidel a motorů. Inovativní aditiva zabraňují tvorbě koroze v systému vstřikování paliva a v palivové nádrži. Stávající usazeniny v sacím systému jsou tak účinně odstraňovány, což prodlužuje životnost a výkonnost motoru.
 

Doplňující informace:
OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Prazea v současné době provozuje 205 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice. Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 122 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft
S celkovými tržbami ve výši 23 miliard EUR a zhruba 24 100 zaměstnanci v roce 2015 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze.V oblasti průzkumu a těžby (Upstream) se OMV soustřeďuje na tři klíčové regiony – region CEE (Rumunsko, Rakousko), Severní moře a také oblast Středního Východu a Afriky. V roce 2015 těžila společnost OMV okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti rafinace a odbytu (Downstream) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 17,8 milionů tun a ke konci roku 2015 provozovala zhruba 3 800 čerpacích stanic v 11 zemích. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů a má také zásobníky zemního plynu v Rakousku a Německu. Objem prodeje plynu v roce 2015 dosáhl hodnoty 110 TWh.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač olejů