Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

OMV představuje novou řadu čerstvě připravovaných sendvičů Emanuele Ridiho

  • OMV ve spolupráci s Emanuele Ridim představuje čtvrtou řadu sendvičů připravovaných z čerstvých surovin přímo na čerpacích stanicích
  • Fanoušci OMV navrhli sami na facebooku jeden z nich, zvítězila receptura s multicereálním pečivem a kombinací sýrů
  • Nová nabídka zahrnuje také sendvič navržený ve spolupráci Emanuele Ridiho s týmem z čerpacích stanic OMV

Společnost OMV zařadila do nabídky občerstvení novou, již čtvrtou řadu čerstvě připravovaných sendvičů navržených ve spolupráci s šéfkuchařem Emanuele Ridim. Jedna receptura vznikla na základě hlasování českých řidičů v aplikaci na facebooku OMV Česká republika, kdy zákazníci sami navrhovali a vybírali sendvič s ingrediencemi dle vlastních chuťových preferencí. Tuto novou sadu sendvičů, které jsou připravovány z čerstvých surovin přímo na čerpacích stanicích OMV, mohou nyní řidiči ochutnat u všech revitalizovaných čerpacích stanic OMV VIVA a také na dalších vybraných stanicích OMV.  

Chuťové preference českých zákazníků ukázaly, že na cestách dávají přednost bezmasému občerstvení. Vítěznou se totiž stal multicereální čtverec Formaggio se základem ze smetanového sýra, doplněný eidamem, Gorgonzolou, Camembertem, červenou cibulku a rukolou. To potvrzuje i fakt, že nejprodávanějším sendvičem předchozí řady byla receptura založená na sýru mozzarella a čerstvé rukole.

Ingredience pro druhý sendvič Manessino vybral spolu s Emanuelem Ridim tým z čerpacích stanic OMV: čerstvou rajčatovou ciabattu potřenou francouzskou hořčicí a obloženou salámem Milano, sušenými rajčaty naloženými v olivovém oleji a proloženými mixem mladých salátových listů.

Poslední z nové nabídky OMV je Focaccina Siciliana, kterou navrhl Emanuele Ridi sám. Základem je focaccia, italská pečená chlebová bageta s těstem podobným pizze, která je jemně potřená olivovým olejem a obložená výtečným grilovaným lilkem, čerstvě nakrájenými rajčaty a salátem. Lahodnou chuť zvýrazňuje originální pancetta, což je italská slanina vyráběná z bůčku, který je naložený v soli a okořeněný černým pepřem. “Tohle je nefalšovaná sicilská chuť,” komentuje svůj sendvič Emanuele Ridi.

“Od chvíle, kdy jsme zařadili do sortimentu čerstvě připravované sendviče, nám reakce zákazníků jasně ukazují, že to byl správný krok. Rozhodli jsme se dát řidičům prostor, aby nám sami vhodnou formou řekli, co by si u nás dali nejradši. Teď mohou zákazníci ochutnat přesně ten sendvič, kterému dali svůj hlas. To odpovídá našemu slibu We Care More, který jsme dali našim zákazníkům,” říká Michal Janda, marketingový manager OMV Česká republika.

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.
Společnost OMV s maximální zodpovědností vůči životnímu prostředí vyrábí a prodává ropné produkty a zemní plyn a poskytuje inovativní energetická a špičková petrochemická řešení. Skupina OMV Aktiengesellschaft, která je jednou z největších průmyslových společností v Rakousku, vykázala za rok 2017 celkový obrat ve výši 20 miliard eur a zaměstnávala přibližně 20 700 lidí. V segmentu Upstream má OMV velmi silnou základnu v Rumunsku a Rakousku spolu s vyváženým mezinárodním portfoliem v regionech North See, Middle East & Africa, Rusku a dalších. Denní produkce činila v roce 2017 přibližně 348 000 barelů ropného ekvivalentu. V rámci divize Downstream má OMV roční rafinérskou kapacitu 17,8 milionů tun a ke konci roku 2017 provozovala přes 2 000 čerpacích stanic v deseti zemích světa. OMV provozuje síť plynovodů v Rakousku a zásobníky plynu v Rakousku a Německu. V roce 2017 dosáhly prodeje plynu společnosti OMV hodnoty 113 TWh.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
Jan Řezáč, FYI Prague:     M +420 777 066 063    Email: jan.rezac@fyi.cz

Vyhledávač olejů