Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

OMV představuje bezplatnou aplikaci na vyhledání čerpacích stanic

Aplikace „Station Finder“ je prvním příspěvkem OMV na poli mezinárodních aplikací pro chytré telefony. Tato bezplatná aplikace pro iPhony a smartphony se systémem Android nabízí uživatelům snadno a rychle informace o nejbližších čerpacích stanicích OMV. Navíc může využít i zobrazení v rozšířené realitě, a tak lze stanice lépe najít a snáze se zorientovat.
Najít čerpací stanici je nyní ještě jednodušší: nově si nyní můžete stáhnout aplikaci OMV Station Finder, a to z Google Play pro chytré telefony se systémem Android nebo z iTunes Store pro zařízení iPhone a iPad. Tato bezplatná aplikace vyhledá nejbližší čerpací stanice OMV a určí vzdálenost k nim z aktuálního umístění pomocí GPS nebo po manuálním zadání adresy a následně vypočítá nejrychlejší trasu. Speciální prvek umožňuje uživatelům zobrazit čerpací stanice OMV v rozšířené realitě pro lepší orientaci. Tento prvek využívá vestavěné kamery chytrých telefonů k zobrazení okolí na obrazovce a doplňuje v reálném čase digitální informace.

Detailní přehled otevíracích hodin a doplňkových služeb

Nejbližší čerpací stanice lze vypsat jako seznam nebo je ukázat na mapě, uživatel navíc může upřesnit maximální počet zobrazených výsledků. Výběrem podrobnějšího náhledu můžete získat další informace o otevírací době, kontaktech, možnostech placení, službách jako myčka aut nebo zemní plyn i o doplňkových službách stanic v jednotlivých zemích jako je například VIVA. Kromě toho si může uživatel zobrazit všechny čerpací stanice OMV na určité zvolené trase. Rovněž je možné naplánovat trasu přímo k některému z kontaktů v adresáři chytrého telefonu – což pochopitelně znamená, že osobní data jsou v takovém případě uložena pouze v samotném telefonu. Dále aplikace OMV Station Finder umožňuje uložit oblíbené položky a pracovat s vyhledávacími filtry, například zobrazit pouze čerpací stanice otevřené celých 24 hodin nebo ty, které poskytují konkrétní doplňkové služby jako třeba VIVA.

Napříč státy v angličtině i místních jazycích

Aplikace OMV Station Finder pokrývá území Rakouska, Německa, Maďarska, České republiky, Slovenska, Rumunska, Srbska, Bulharska a Slovinska a je k dispozici jak v angličtině, tak v místních jazycích. V některých zemích – například v Rakousku, Německu a Rumunsku – si mohou uživatelé navíc prohlédnout i aktuální ceny paliva na jednotlivých čerpacích stanicích.

Miloš Cífka, marketingový specialista, OMV Česká republika, vysvětluje: „Naší prioritou je poskytovat vysoce kvalitní služby a naplňovat potřeby našich zákazníků. S naší aplikací Station Finder najdete přímo během vaší cesty nejbližší čerpací stanici OMV a k tomu i řadu dalších užitečných informací jako je vzdálenost, doporučená trasa a vše, co o dané čerpací stanici potřebujete vědět. Díky integrované rozšířené realitě si navíc zákazníci mohou na vlastní kůži užít zcela nový speciální prvek Look & Feel.”

Stáhněte si novou aplikaci z obchodu Google Play nebo itunes store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omv.stationfinder
https://itunes.apple.com/de/app/omv-tankstellen-finder/id634060444
 

Doplňující informace:

OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV vstoupila na český trh v roce 1991 jako OMV Česká republika, s.r.o. Centrálu má v Praze a v současné době provozuje 215 čerpacích stanic a drží 13% podíl na trhu v České republice.
Čerpací stanice OMV jsou multifunkčními centry služeb – jsou to čerpací stanice pro lidi i vozidla. Zákazníci OMV mají k dispozici paliva, maziva a služby mycích linek; kromě toho 118 stanic VIVA nabízí čerstvé sendviče, občerstvení a širokou škálu doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává více než 70 lidí a vytvořila více než 2 000 pracovních míst prostřednictvím své sítě čerpacích stanic.

OMV Aktiengesellschaft

S celkovými tržbami ve výši 42,65 miliardy EUR a zhruba 29 000 zaměstnanci v roce 2012 je OMV Aktiengesellschaft jednou z největších rakouských průmyslových společností obchodovaných na burze. V oblasti průzkumu a těžby (E&P) je OMV aktivní ve dvou stěžejních zemích, v Rumunsku a Rakousku, a drží si vyvážené mezinárodní portfolio. Společnost OMV disponovala ke konci roku 2012 prokázanými zásobami ropy a zemního plynu ve výši přibližně 1,12 miliardy barelů ropného ekvivalentu a v roce 2012 těžila okolo 303 000 barelů ropného ekvivalentu denně. V oblasti plynu a energetiky (G&P) prodala společnost OMV v roce 2012 přibližně 437 TWh zemního plynu. V Rakousku provozuje OMV síť plynovodů o délce 2 000 km, jejímž prostřednictvím bylo v roce 2012 dodáno cca 103 miliard metrů krychlových zemního plynu. OMV Central European Gas Hub patří mezi nejdůležitější předávací stanice v kontinentální Evropě. V oblasti rafinace a odbytu (R&M) má společnost OMV k dispozici roční kapacitu rafinérií 22 milionů tun a ke konci roku 2012 provozovala přibližně 4 400 čerpacích stanic ve 13 zemích včetně Turecka. Společnost OMV dále posílila svoji vedoucí pozici akvizicí 97% podílu ve společnosti Petrol Ofisi, která zastává v Turecku post leadera na retailovém i business trhu.

Vyhledávač olejů