Kontakt Skupina OMV

Logout
Webové stránky OMV
Zavřít

OMV představuje inovovaná paliva MaxxMotion

  • Nové složení paliv MaxxMotion chrání motor a dodává mu lepší vlastnosti
  • Navýšení obsahu aditiv o 10 % u nafty i benzínu
  • Více čisticích molekul prodlužuje životnost motoru

V posledních letech se výrazně posouvají kupředu průmyslové standardy i požadavky. V návaznosti na to učinila společnost OMV zásadní krok a inovovala složení svých prémiových paliv MaxxMotion. Díky navýšení obsahu aditiv v nových palivech OMV MaxxMotion o 10 % získají nyní čeští zákazníci palivo s vyšší přidanou hodnotou.
 

„Vylepšením paliv OMV MaxxMotion reagujeme na nejmodernější technologie motorů automobilů a také na měnící se potřeby zákazníků. Nová paliva MaxxMotion obsahují více aditiv, snižují opotřebení motoru a udržují ho dlouhodobě čistý, čímž přispívají k prodloužení jeho životnosti. To přispívá také k maximální účinnosti motoru a zvyšuje spolehlivost automobilu,“ říká Nikolai Schubert, OMV Head of Product Development and Innovation. 

Vysoce výkonná aditiva pro motorovou naftu i benzín MaxxMotion

V úzké spolupráci s předními členy automobilového průmyslu, výzkumnými ústavy a univerzitami vychází tým OMV Innovations vstříc budoucímu vývoji palivových technologií a vylepšuje kvalitu svých paliv. Nově navyšuje aditivní výkon nafty i benzínu MaxxMotion.

Aditiva pro delší životnost automobilu

Složení přidaných inovovaných aditiv zahrnuje více ochranných a čisticích molekul, které přispívají k udržení dlouhodobé čistoty motoru. Kromě toho má příznivý vliv na jeho maximální výkon i zrychlení.

„Naše paliva MaxxMotion neustále zlepšujeme,“ dodává Nikolai Schubert. „Zákazníkům chceme nabídnout to nejlepší z pohledu pozitivního vlivu na provoz a účinnost jejich automobilů a současně přispět k péči o životní prostředí. Těšíme se na osobní zkušenosti řidičů, kteří nová paliva MaxxMotion na čerpacích stanicích OMV vyzkouší. Věříme, že jejich lepší vlastnosti poznají již po prvním načerpání.“

* Výhody závisí na konkrétním automobilu, jízdním chování a technickém stavu motoru. Srovnání je vztaženo na paliva splňující místní minimální požadavky (EN 228 v případě benzínu a EN 590 v případě nafty).

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

OMV Public Relations:    Jan Řezáč, FYI Prague, +420 777 066 063, e-mail jan.rezac@fyi.cz

Vyhledávač olejů